Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2350 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 52 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kolum agriyor tennis arm hastaligi teshisi kondu

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket
    Ettiği Teşekkür
    49
    104 mesaja 179 teşekkür aldı
    Benimki tenis arm degildi, ama onun gibi birsey. Yasim 12 falan kolum hep geceleri cok agriyordu. Ortopediye gittik. Röntgen cektiler. Kolum icinde iki kat olmus. Doktor hemen hasteneyi aradi. Iki doktor daha geldi. Kanser tehsisi koydular. Ameliyat oldum. Camur gibi bir recel kavonucu kadar siyah bir kis kazimislar. Laboraturdan kanser degil kronik intihap sonucu geldi. Sevinsen mi üzülsenmi ayri bir dert. Ameliyat ancak yanlis yapildi diye hemen ikinci bir ameliyat etmek istediler. Ameliyat ettirmedi babam. Kolum hergün agriyordu.

Bir gün Afyon-Sandikliya gittik. 5 yildizi otele yerlestik. Sabah babam küveti dolduruyordu sicak su ile, aksama kadar zor soguyordu. Siz düsünün artik o suyun sicakligini. Üc gün o suda yattim bir iki saat. Dördüncü günden itibaren kolum agrimadi. O gündür bu gündür agrimiyor. Doktorlar beni yillarda 6 aya bir kontrol altindan tuttular. Burdaki hastenedeki doktor o otelin adini aldi bizde. Dediki, olurda biri gelir, ona söylerim, gider gitmez kendi bilir.

Basak bir cözüm: Heilpraktiker yada TCM (Traditionelle Chinesische Medizin)

Lafin özü: Önce Krankenkassenin ödediklerini denemekte fayda var. Olmazsa, diger yollara basvurmak lazim.

Tilidin cözüm degil. Agir bir ilac. Uzun süre icildiginde vücut alisiyor. Dozu artirmak gerekiyor. Hastaliga hic bir faydasi yok. Sadece beynin icindeki agri merkezini bastiriyor. Ondan dolayi uyuyorsun.

2. 2 kişi Gercekler 2.0 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)