Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2355 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ryanair Cok ucuza Ucak Biletleri

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    34
    30 mesaja 36 teşekkür aldı
    Ben bu sirketle ilk defa 2 hafta önce ingiltereye uctum ve gayet de memnun kaldim. bunu yilda 25-30 economi/business ucuslari yapan biri olarak söylüyorum.
    Ucaklari, bakim masraflarini düsük tütmak icin genelde en fazla 4-5 yil kullanip satiyorlar veya geri veriyorlar (leasing), hepsi ayni model boeing 737-800 ve yeni anliyacaginiz.

Ucus öncesi ve sonrasi cogu opsiyonlari ücretli, entertainment yok ve satis konusunda baskici bir tutum sergiliyorlar, kilo ve bagaj boyutuna kontrol edilmedigim icin birsey diyemeyecegim.

2. SHARVELADZE üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,389
    10,754 mesaja 142,214 teşekkür aldı
    @SHARVELADZE arkadasim benim ekledigim resim hakkinda düsüncen nedir.? Checkin am Flughafen olayinda sasirdim ucuza alirsan havaalaninda checkin yaptirmiyorlarmi

bakalim genis bilgiyi almak icin temaas a zaten girecegim bakalim.

bu arada ayni ucaga yine 2 bilet aldim.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    34
    30 mesaja 36 teşekkür aldı
    @karam usta ben stansted`e baden-baden`den 2 kisi 75€ ya uctum ve ilk secenegi yani ilave hicbir ücret ve kapmanya olmayanini sectim.
    havalimaninda checkin yapmani tavsiye etmem, bosuna ücret ödemis olursun, evden ucmadan telefonla checkin yapman yeterli olur ve güvenlikten önce direk telefondan okutursun kanaatimce. Ryanair appinde QR Code beliriyor veya Iphone varsa Wallet ye de indirebilirsin bileti.
    Pasaport bilgilerini online kayit etmende mümkün ayrica. Gerektiginde geri dönüsün checkinini de ingilterede yapabilirsin 4 gün icinde.
    Sokaklarda bolca bedava w-lan hotspot mevcut, olmadi merkez de simit sarayinda calisanlardan w-lan sifresini isteyip de islemleri yapabilirsin.
    Yer falan da secmene gerek yok,özel bir durum olmadigi sürece, ucak kalkinca cogu bos koltuklara oturabiliyorsun zaaten istedigin gibi, benim gidis ve dönüste 3 lü banklar bile bostu, ucak 70% doluydu.

6. 2 kişi SHARVELADZE üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)