mezarci arkadasim bosuna tantana yapmayalim ben cok sey yazarim uzar gider benim burdaki kizdigim tek nokta bir seyleri kabul ettirilmeye ugrasilmasidir yoksa bunun disinda kimin ne yaptigi beni baglamaz herkeze saygim sonsuzdur her sozun cevabi izzahi vardir bende bos konusmam yalan soylemem kaypak konusan insandan insanlardan nefret ederim yapim budur benim aci olsun ama dogru olsun yalan yapalak olup hayal dunyasinda yasamaktansa dogruyla yasamyi tercih ederim.Maksatim seni kirmak degildir konunun donup gelip hyir kurumuna inanclara baglanirsa cok ornek vererek cok seyler yazarim saygi duydugum icin fazla ileri gitmek istemem kimsenin akila ihtiyaci yoktur kimse benden buyuk degildir kucuk hic degildir onun icin akil vermek yerine dert dinleyip ona derman olmayi iyi eglerim klavye basinda ahsam kesmek diye terim yazmisin onceki yazinda koftiden bir sey paylasirsam ozurumu dilemisimdir her zaman kimseye hakaret etmek istemem tekrar diyorum kimse benden buyuk degildir kucuk asla degildir kal saglicakla.