Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2338 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Finanzamt dan mektup

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    30 mesaja 36 teşekkür aldı
    Alıntı gamberoglu2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gercekten cok tuhaflik var bu iste sen bundan onceki zamana kadar doldurdunmu?bakim icin filan bir seylermi yaptin dedigim gibi ben 20 seneyi askin zamandir yapmadim 7 sene once hanim ise baslayinca aynen senin durumu yasamamak icin tanidik insana avukata verdim kagitlari o bana dedi abi sen bu sekilde kaldigin taktirde sen para alirsin onlar senden alamaz ayrica sen bunu doldurmadiysan bu zamana kadar doldurmak zorundada degilsin eger ben bunu doldurup yollarsam bu gun para alirsin ama ilerde yakani birakmazlar devamli doldurmak zorunda kalirsin dedi alicamda 150-200 € para kalsin dedim pesinde kostuguma degmez dedim o gun bu gundur ne arayan ne soran var saniyorum sen bundan onceki yakin tarihe kadar doldurmusun sonrasindada birakmisin senin basina gelen bu.Tanidigim baska biriside devamli para almislar sonra ev filan aliyorlar seviniyordu gene bu senede aliriz 1500€ filan diye zaman gecti cikti geldi 6800€ borclu cikartmis finanzamt agliyordu nasil odeyecez bunu diye.
    Yasin kac bilmiyorum ama 40 yillik is hayatim var bu Almanyada sacma sapan seyler yazma milletin caninida yakma.daha önce eline yilina göre calistigin yerden eline birtane lohnsteurkarte verilirdi einkommensteurerklärung yaparsan bilirdi finanzamt yoksa bilmezdi simdi öyle degil.sen yapmiyormusugun senin sorunun demek alacagini birakiyorsun onlara aramiyorlar seni yoksa kurusuna kadar alirlar.yalnis bilgi bu senin yapip yapmaman seni baglar birgün 3000 isterler ah dersin kendin bilirsin akli selim herkez yapin heryil cezasi o su busu zaten daha ucuz. ben yapmadim buriya bütün mektuplarida koyarim gelen 200 ceza 800 nachzahlung 1200 vorrauszahlung kendin hesapla bu benden gidecek olandi 2200 simdi alacagim yazdimada yazmicam .Birgün kapina bir mektup gelirse aman deme yalniz. He pardon Benim gibi dayilik yaparsin kontopfändung yaparlar sonra ayikla pirincin tasini öyle klavye kahramanligi ile olmuyor bunlarla ugrasmak. Hapis evet oda var ödiyemezsen bayern münchen hoeneß ayni suc steurhinterziehung bir yerde sende vergi kaciriyorsun yani vergini ödemiyorsun.ödeme gücün yoksa yalla kodest:) günlügü 30 euromudur ne arastirderim nette.
    Konu Mezarci59 tarafından (24 Aralık 2017 Saat 00:42 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)