Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3181 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şimdi ben sigarayı bırakmışmı oluyorum

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    71
    5 mesaja 7 teşekkür aldı
    Alıntı .onur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 3 haftadan beri normal sigara hiç kulanmadım ve bana çok iğrenç geliyor şimdi daha önce zevkle içtiğim naleti.

Ama 3 haftadan bri elektironik sigara kulanıyorum ve çok düşük nikotulusunu ve hiç normal sigara aramıyorum
    Acaba bu yöntemle sigarayı tam bırakan oldumu ?

Veya sizce zararı nasıl? Arkadaşların dediğine göre zararı yok denecek kadar azmış bu ne kadar doğru

Hepinize sigarayı bırakma dileğiyle saygılar
    simdiden tebrik edebilirim seni arkadasim,ayni bu yolla yani elektronik sigarayla biraktim bende.allaha sükür 3 yil oldu,hem ozamanki elektronik sigaralar cok dandikti ne fazla dumani vardi nede tam icim zevki veriyordu eminim simdilkiler cok daha iyidir,sana tavsiyem böyle devam et,sigara icmekten dolayi edindigin el aliskanligini atlatman zaman aliyor biraz,birde ben ozamanlar okumustum ne derece dogru bilmem elektronik sigarada sadece nikotin veriyorsun vüduca ve bu direk kalbi etkiliyor diye,yani genede abartma,yakinda sigaranin kokusundan bile tiksinirsin,kolay gelsin,

2. 2 kişi alkolikkedi üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)