Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3184 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şimdi ben sigarayı bırakmışmı oluyorum

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    Düsseldorf
    Ettiği Teşekkür
    136
    83 mesaja 222 teşekkür aldı
    Sevgili Kardesim

2005 Sigarayi birakmaya karar verdigimde, Doktorum söyle dedi Koltuk altina yapistirilan, Damla ilaclar , Senin gibi Elektoronik Sigaralar bunlarla olmaz dedi.
    Sigarayi beyinsel olarak birakman gerekiyor. Eger böyle yapmazsan Sakizmis felan bunlar hikaye dedi.
    Bende Eve gelince Pakette kalan Dört Sigarayi Tam Telvizyonun üzerine Koyuverdim. Deneyim bakalim nekadar dayanacagim diye. Yarim Saat sonra canim Sigara cekti. Saate baktim bu kac dakika sürüyor diye Tam Bes Dakika sürdü.
    Böyle ise inadim inat adim Kel Murat misali ben seni yenecegim dedim. Birde kendime söyle dedim Eger en Üzgün halimde vede Neseli halimde seni Elime Almaz isem birdaha Almam seni dedim. O Gün bu gün birdaha sigarayi agzima vurmadim.
    Sunuda belirtmeliyim , Ilk zamanlar yemekte acili birsey yiyince Sigara icme duygusu uyandiriyordu. Allahima Sükürler olsun o duygularda yok oldu.
    Azmin yenemiyecegi hic bir sey yok.Hic bir zaman birseye hayir olmaz demeyin. Azimle hersey olyur.

Simdi Kendime bazen soruyorum ben Neden daha önceden yapmamisim diye. Ben Kurtuldum darisi birakmak isteyen Arkadaslara, Birakanlarada devaminda Sabirlarla Basarmalarini Allahtan diliyorum

Saygilarimla.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)