Selamunaleykum cümleten,

ismim Fatih 27 yasindayim klasik bir Türk genciyim, araba hobbim var, sigara nargilem felan hic yok. Mesleki dönemiim uzun sürdü, hauptschuleyi bitirip zamaninda Kalorifercilik ögrendim ama meslege bitirip devam calismadim, sonradan Realschule ve Abiturum yapip Studierene basladim, gecen sene Mechatronik Mühendizi oldum ve 8. ayda büyük bi firmada elektrik mühendizi ( Elektronik Entwickler) olarak basladim.

Tabi artik malum yasimiz baya bi ilerledi ve bi aile kurma zamani geldi. Ama malesef daha hayirlisi karsima cikmadi. Üc bayanla tanisip görüstük son 2 senede ama ücüylede olmadi, acaba diyorum sorun bende mi yoksa. Biraz fazla alttan biriyim fazladan icime atarim karsimdakinin yüzüne kötü olamam.

Burdan acaba bir tavsiye cikar mi, yoksa Allaha birakip hayirlisini mi beklemek lazim. Malum bu zamanda iliskiler ister istemez sosyal medya üzeri basliyor ve bende buna ayak uyduruyom. Anliyacaniz Facebook veya Instagramda dogru biri dek geldim mi usulü mesaj yaziyorum. Gerci arayan mevlanasinida bulur belasinida )

Yoksa ben kendi kendime bu konuyu cok mu sisiriyom, etrafimda bu yasta daha bekar cok. Bunlar acaba baska mi düsünüyor?

Tabi haliyle annem babamda dürtüyo haydi oglum artik yasin geldi...Haklilar tabi.