Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2285 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Erkek hasema Almanya´da nerden alabilirim?

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    Alıntı hope41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vardi benim ama gecen sen izinde biryerlerde kaybettim.
    Kötü anlmada yazmiyorum, beni güldürdün, Allah'da seni hep güldürsün kardesim. Ilk okudugumda icimden bir ses dediki, don nasil kayboluyor.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye hope41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    231 mesaja 416 teşekkür aldı
    Alıntı Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kötü anlmada yazmiyorum, beni güldürdün, Allah'da seni hep güldürsün kardesim. Ilk okudugumda icimden bir ses dediki, don nasil kayboluyor.

Abi hasema dedigin seyi niye millet "don" olara algiliyor bende bunu anlamiyorum ya Yani ha terlik ayakkabi saat unutup kaybetmissin ha corap ya da hasema yani farki nerdeki?

Bildigin sort yok mu, iste onun uzun olani bu sonucta

Antalya Kumluca´da üc gün kalmistik bacanaklarda. Oraya yakin biryerde denize gittik birgün, yedik ictik biraz yüzdük filan, sonra mayo islak olunca kurumasi icin asmistim biryere emin degilim ama orda kalmis olabilir, ufaklikla ugrasip pesinde kosarken arabaya giderken unutmus olabilirim belkide orda.

Alıntı 38mesut38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamunaleykum,
    burda baya cesitler var: https://de.sportsdirect.com/mens/men...-quarter-pants
    ben havuza giderken "leggings" gibi don giyinip üstüne normal short giyiniyorum.
    Ve aleyküm esselam. Sagol kardes, bir bakayim ben bunlara.

selamunaleykum,
    burda baya cesitler var: https://de.sportsdirect.com/mens/men...-quarter-pants
    ben havuza giderken "leggings" gibi don giyinip üstüne normal short giyiniyorum.
    Arkadas birsey daha soracagim sana. Sen burdan aldin mi hic bu uzun sortlardan? Fiyatlari güzel, boyutlari fotolarda iyi gibi duruyor ama M mi yoksa L mi alsam emin olamadim, uzunlugu yazmiyor maalesef.

Birde tabi en önemlisi su tutmayan kumas olmasi lazim, yoksa bir anlami kalmiyor sadece uzun olmasinin. Yani 100% Polyester diyor ama bilemedim kumasi tam olarak nasil.

Artik riske girip ismarlicam 1-2 tane, baktin su tutan kumas evde normal günlük kullanirim sorun degil
    Konu Memoli1976x tarafından (20 Şubat 2018 Saat 22:47 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    4
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    Burdan ben sahsen almadim bu uzunlardan. Ama markali umarim iyidir. Dedigin gibi icin yanmaz en azindan, istersen deneyebilirsin tabi.

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    Hope41, sende ne karıştırıyon Hashema falan. Uzun şort de kimse gülmez. 3/4 Badehose yaz bulursun.

Ama şimdi terlik ksybetmek başka bir durum, şort kaybetmek başka bir durum. Şortsuz nasıl eve geldi diye insan düşünür oldu.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (20 Şubat 2018 Saat 21:58 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye hope41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    231 mesaja 416 teşekkür aldı
    Sorunun cevabi cok basit abi, üst degisme yerlerinde denizden ciktiktan sonra üstünü degisip baska birsey giyiyorsun sortunu cikarip

Abi alemsin ya Bacanaklarda kaldik birkac gün kalabalikti gencler yegenler filan... belkide orda evde kaldi biryerlerde ya da birine karisti bilemiyorum ama yok iste piyasada.

3/4 Badehose fikri iyiymis, o sekilde aramak aklima gelmemisti sagol.

Burdan ben sahsen almadim bu uzunlardan. Ama markali umarim iyidir. Dedigin gibi icin yanmaz en azindan, istersen deneyebilirsin tabi.
    2 tane ismalarladim, bakalim artik gelince görücez, M aldim, umarim cok kisa ve dar degildir En kötü Haziran ortasinda ablam geliyor TR den bizi ziyarete ona aldirip getircem artik.

Havuza gidiyordum bir ara düzenli olarak, bir ara verdim kaldi öyle... simdi yeniden gideyim istiyorum yüzmeye.
    Konu Memoli1976x tarafından (21 Şubat 2018 Saat 12:27 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)