Alıntı gentlement Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kardes, 26 yasinda bekarsin ve bu kadar kredi cekip üstüne aylik 600 EUR ödeme niyetin var... Ve üstüne üstlük Türkiye´de daireni kiraya vermek istiyorsun! Emin ol cok mantiksiz bir is yapacaksin!

Illa yatirim yapmak istiyorsan suanda en mantiklisi Istanbul Anadolu yakasinda daha imara acilmamis, tarla/cayir satin almandir! Örnek: Pasaköy taraflari... en fazla 10 yil sonra Pasaköy taraflari, bu zamanin "Beylikdüzü" gibi olacak insallah. Suanda bombos, birkac ciftlikten baska hicbirsey yok! Ancak bir 10 yil sonra senin suanda 50.000-60.000 EUR´ya aldigin arsalar belkide yüzbinler edecek!

Türkiye´de yatirim, sadece 1 tane kendi yasiyacagin evin haricinde ev almaya, heleki kiraya vermeye yapilmaz! Simdi örnek verecek olursak, Kenan Imirzali ogluda hep eve yatirim yapiyor... Onun yapmis oldugu yatirim, eski Osmanli zamanindan kalma binalari satin alip, restore edip, butik otel´e cevirmesidir... Paran varsa bu isi yap, milyoner olursun. Bunun haricinde sadece ama sadece Istanbul Anadolu yakasindan tarla/cayir satin al...

Pasakoy un nerede olduguna haritadan baktim benim arsam var Cumakoy de o da 3. yol uzerinde ve daha ileride Gebzeye bagli. Ornek olsun diye soyluyorum 10 yildir doviz cinsinden fiyati artmadi

Hemde 3. kopru yapildi ve yola 3-4 km otedeyiz

Emlakci buldum oradan ve sordum neden kopru yolu yapildigi halde bizim arsanin fiyati hala ayni dedim

Dediki sizin arsa cikislara uzak. Yolun dibinde olmasi yakin olmasi bir sey ifade etmiyor cikislara yakin olmasi lazim dedi

Neyse ben yalnizca ornek vermek istedim