Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2272 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kendi işimi kurmak istiyorum, ilk adımlar konusunda önerileriniz nelerdir?

Üye
    Ettiği Teşekkür
    32
    4 mesaja 6 teşekkür aldı

Kendi işimi kurmak istiyorum, ilk adımlar konusunda önerileriniz nelerdir?

Arkadaşlar merhaba,

mesleğim olan ama aylardır iş bulamadığım IT ( Fachinformatik Systeminformation ) branşında iş kurmak benim için kaçınılmaz hale
    gelmeye başladı. Hem bu konuda ki bilgi ve tecrübemi hemde ki kafamda ki yeni fikirleri realize edebilmem için ve de bu alanda doğru takımı
    oluşturabilmem için gerek bilgisel gerek hukuksal/devletsel gerekse taktiksel takip etmem gereken yollar neler olmalı.

Informatik çok geniş kapsamlı bilindiği üzere. Benim seçtiğim alan Netzwerk / Internet Telefonie / Güvenlik sistemleri

Aktarıcağınız bilgi ve tecrübeleriniz için şimdiden teşekkürler..Kolay gelsin

2. Sponsor Reklam
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    6
    23 mesaja 24 teşekkür aldı
    Alıntı alcatras Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

mesleğim olan ama aylardır iş bulamadığım IT ( Fachinformatik Systeminformation ) branşında iş kurmak benim için kaçınılmaz hale
    gelmeye başladı. Hem bu konuda ki bilgi ve tecrübemi hemde ki kafamda ki yeni fikirleri realize edebilmem için ve de bu alanda doğru takımı
    oluşturabilmem için gerek bilgisel gerek hukuksal/devletsel gerekse taktiksel takip etmem gereken yollar neler olmalı.

Informatik çok geniş kapsamlı bilindiği üzere. Benim seçtiğim alan Netzwerk / Internet Telefonie / Güvenlik sistemleri

Aktarıcağınız bilgi ve tecrübeleriniz için şimdiden teşekkürler..Kolay gelsin
    kur firmani beni de al yanina calisirim
    montaj netzwerk kablo montaji da ben yaparim
    selamlar

4. catli50 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye guesswhosback - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    hitlerin bile kafayi bozdugu yerden
    Ettiği Teşekkür
    281
    95 mesaja 239 teşekkür aldı
    Benim diyebilecegim tek sey: firmanin adini koymak istediginde yazmis oldugun gibi Netzwerk / Internet Telefonie / Güvenlik sistemlerine spezialisieren ettigin anlasilsin, simdi misal olarak "Özbeceriksizler IT" gibi isim kullandiginda ne oldugu tam anlasilmaz, dedigin gibi "Informatik çok geniş kapsamlı" Kolay gelsin, insallah istedigin yerlere gelirsin!

belki isine yarar: https://www.firma.de/firmengruendung...up-mit-erfolg/
    Konu guesswhosback tarafından (06 Şubat 2018 Saat 15:07 ) değiştirilmiştir.

6. guesswhosback üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    32
    4 mesaja 6 teşekkür aldı
    Alıntı catli50 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kur firmani beni de al yanina calisirim
    montaj netzwerk kablo montaji da ben yaparim
    selamlar
    ilk iş başvurusu da yapılmış oldu böylelikle. Bu uzun soluklu yarışda başarıya ulaşırsam, tanışırız .. Sağlıcakla

Alıntı guesswhosback Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim diyebilecegim tek sey: firmanin adini koymak istediginde yazmis oldugun gibi Netzwerk / Internet Telefonie / Güvenlik sistemlerine spezialisieren ettigin anlasilsin, simdi misal olarak "Özbeceriksizler IT" gibi isim kullandiginda ne oldugu tam anlasilmaz, dedigin gibi "Informatik çok geniş kapsamlı" Kolay gelsin, insallah istedigin yerlere gelirsin!

belki isine yarar: https://www.firma.de/firmengruendung...up-mit-erfolg/
    çok teşekkürler, kısa ve öz tutulmuş bilgilendirici bir sayfa.
    Konu Memoli1976x tarafından (06 Şubat 2018 Saat 20:48 ) değiştirilmiştir.

8. alcatras üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)