Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2306 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Uyku tutmuyor

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye yniobe45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mutfaktan, oturma odasinda sigara yasak
    Ettiği Teşekkür
    404
    25 mesaja 51 teşekkür aldı
    Merhabalar,

sanirim uyku problemi bir insanin ortak problemi. Ayni sikintilari uzun yillar ben de yasadim, cok sükür simdi yastiga ceyrek kala daliyorum ve deliksiz 7-8 saat uyuyorum. Bi yerde okumustum, "Darm happy, mensch happy" diye ve bagirsaklarimiz icin faydali besinleri normal yemeklerimize ek denemeye basladim. Kefir, Fermente Lahana (Sauerkraut) vs. Cokta faydasini gördüm. Önceleri cok yorgunken bile iki üc saatten önce uykuya dalamaz, dalsam da yerine göre bazen 15-20 dakika sonra uyanir ve sabaha kadar bi daha uyuyamazdim. Sükürler olsun simdi yastiga ceyrek kala dalip 7-8 saat deliksiz uyuyorum, en önemlisi yalnizca 5 saat bile uyusam dinc oluyorum ve inanin yorulmak bilmiyorum. Tek yaptigim yemeklerimin yaninda mutlaka evde kendi fermente ettigim lahanayi (sauerkraut) eksik etmiyorum ve yatmadan 30-45 dakika önce kefir iciyorum.

Denemenizi tavsiye ederim. Cünkü bagirsak sagligi cok önemli ve insanin düzenini belirliyor. Umarim dener ve yararini görürsünüz. Sunu da söylemeden gecemeyecegim dikkat etmeniz gereken fermente gidalara ve kefir gibi besinlere allerjinizin olmamasi.

Kalin saglicakla.

@yniobe45

2. yniobe45 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)