Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2289 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2018 yaz tatili (otel olarak) nereden alinir. ?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye SinanAy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Viyana
    Ettiği Teşekkür
    21
    8 mesaja 13 teşekkür aldı
    Selam arkadasim,

bende senelerdir HolidayCheck'den rezervasyon yaparim. Antalya Lara sahil ve havaalanina uzaklik olarak cok uygun. Yani kücük bir cocukla o kadar ucaktan sonra bir de 2 saat Alanya'ya transfer cekmek istemiyorum
    Simdiye kadar hep Baia Lara Otel'e gittim ve cok memnun kaldim.

Genel anlamda istersen HolidayCheck, istersen Expedia, istersen Trivago, istersen Urlaubsguru, pek farkeden birsey yok. Önemli olan senin satin aldigin Acenta. Yani bu sitelerin hepsi sana Acentalarin fiyatlarini karsilastiriyor ve sen ona göre yine acenta'dan aliyorsun. Yani HolidayCheck üzeri aliyorsun ama bütün islemlerini vtours ya da TUI Reisen yapiyor. Bence sen hangi acenta'dan aldigina dikkat et, bilinen uzun yillardir piyasada olanlari secmeye calis. Acenta'nin ismiyle google'da vtours erfahrung ya da TUI Erfahrung diye aratabilirsin.

Benim tavsiyem: Nereden alirsan al, ucus saatlerine, direk ucus mu yoksa aktarmali mi diye ve hangi ucak firmalariyla calistiklarina bak. SunExpress genelde Antalya'dan tam zamaninda kalkiyor ya da tam zamaninda iniyor. Pegasus'la en az 20 kere Türkiye'ye gidip gelmisimdir ama simdiye kadar problemsiz bir ucus yasamadim. En son Antalya gittigimde bavullarimiz Istanbul'da kaldi ve 2 gün sonra bize teslim edildi.

Ben simdiye kadar Thomas Cook ve vtours'dan aldim ama Thomas Cook daha iyiydi. Türkiye'deki görevlisi cok ilgilendi, hemen hemen her gün otele ugrayip bir isteginiz varmi, olumsuz bir durum var mi diye soruyordu. vtours'da adami 10 gün icinde sadece 5 dakika gördüm, o da benim Türk oldugumu görünce birsey sormaya bile gerek kalmadan ufak bir kac bilgi verip cekip gitti.

Ya da baska bir vtours olumsuzlugu, Antalya'da havalimanindan bizi otele götüreceklerdi. Baska bir ucak gelecekmis ve o ucakta da 4 tane vtours yolcusu varmis Lara bölgesine giden ve bu yüzden hemen hemen 1,5 saat otobüsün icinde beklemek zorunda kaldim. ThomasCook'ta ise otobüste 5 kisi olmamiza ragmen adam bekletmeden götürdü bizi.
    Konu SinanAy tarafından (15 Mayıs 2018 Saat 18:38 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)