Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2269 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mercedes e280 cdi 190ps v6

Üye
    Ettiği Teşekkür
    27
    8 mesaja 16 teşekkür aldı

Mercedes e280 cdi 190ps v6

Iyi günler arkadaslar bana yardim lazim bu arac bazen gaza yüklenince tekleme yapiyor gazda basili durdukca böyle devam ediyor ama gazdan ayagini cekip tekrar yüklenince hic birsey yokmus gibi gidiyor mercedese götürdük bulamadilar.

2. Sponsor Reklam
    ∞ Saygiyla Aniyoruz ∞ TipiTip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    440
    1,797 mesaja 5,089 teşekkür aldı
    Katalisatör tikali olmasin

Üye
    Ettiği Teşekkür
    27
    Kat dpf hepsi yeni temizlendi mercedes iki tane sensor denisdi turbo haric bütün parcalar dedisti turboya kadar

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    11
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı caki6868 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iyi günler arkadaslar bana yardim lazim bu arac bazen gaza yüklenince tekleme yapiyor gazda basili durdukca böyle devam ediyor ama gazdan ayagini cekip tekrar yüklenince hic birsey yokmus gibi gidiyor mercedese götürdük bulamadilar.
    Slm ustam leistungsverlust varmi? Yoksa sadece teklememi? Eger sadece tekleme ise Hochdruckpumpe veya kraftstoffilter dichtunglardan gele bilir! Hata ararken en ucuz parcalardan baslanir degistirmeye ! Benim tavsiyem ilk önce kraftstoffilter yani mazot filtresini degistirmen daha sonra gecmez ise devam araman! Eger leistungsverlust var ise Luftmengenmesser bozukdur! Bu arac motorlarda hastaliklar Luftmengenmesser ve Injektordichtungen ! Injektordichtung teklemeye yol acacigini sanmiyorum! Saygilarimla Bahadır

Gesendet von meinem SM-N950F mit Tapatalk

Üye
    Ettiği Teşekkür
    27
    Arada bi leistungsverlust oluyor arabayi kapatip acinca tekrar düzeliyor ama herzaman yapmiyor.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    17
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    ansaugbrücke stellmotor olabilir arkadasim stellmotor mozuluyor Ansaugbrücke acamiyor ayni anda ansaugbrücke icinde kelebek pullar var orada kelebekler havayi gonderiyor kapatiyor eger bunlar calismadigi zaman araba cekmiyor bazende calisiyor takilmadigi zaman senin arabanin motorun ustunde yag birikintisi falan varmi kirmizi bir hortum var turboya bagli hava filtresindeki baglantigi yapiyor o yag atigi zaman stellmotoru vede ansaugbrucke ayni anda bozuyor cok kullanirsan ben sana oraya bir bak derim bizim basimiza gelmisti kople degistirdik tr de tabi daha ucuz turkiyede burda baya pahali allah yardimcin olsun insallah basit birsey dir.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    27
    Hakan ustam söyledigin bütün parcalar degnistirdik dedigin gibi türkiyede ama olmadi.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    11
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı caki6868 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakan ustam söyledigin bütün parcalar degnistirdik dedigin gibi türkiyede ama olmadi.
    Caki ustam senin icin arastirdim biraz buyur kendin oku! Abgasgegendrucksensor yazyio link burda motortalk da

https://www.motor-talk.de/forum/w211...-t5156109.html

Gesendet von meinem SM-N950F mit Tapatalk

Üye
    Ettiği Teşekkür
    27
    Arcelik ustam cok sagol.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)