Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2278 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 44 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Üst komşu ile problem.

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye OrLoW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    321
    231 mesaja 507 teşekkür aldı
    Başımdan geçen bir olayı anlatayım ! bundan 5 sene kadar önce ev sahibi o zamanki oturduğumuz evi satacağını söyledi

Bizimde istersek annesinin boş evine geçmemizi istedi gittim baktım eve süper bahçeli falan neyse taşındık ..

Başka ev aramadım zaten bulmak zordu privat ev çok eski yani annesinin evi nereden baksan ev 50 senesini rahat doldurmuştur fazlası var..

Ev 2 katlı üstte bir alman genç oturuyor girişi ayrı yerden onun orası ufak 2 yada 3 oda...

Toplu eski konutlarda bu ses sorunu olduğunu biliyordum privatta o zaman için aklıma bile gelmemişti birde ev bulamıyordum mecburen...

Yerleşeli birkaç gün oldu oturma odasında oturuyoruz çocuklar falan..Bir ses gelmeye başladı yemin ediyorum benim oturma odasında gibiydiler...

Acayip net ses geliyor üstümüze göcecek sandım cocukları odalarına gönderdim hemen ( Yukarıdakiler iş yapıyorlardı )

Bu haftanın birkaç günü oluyordu gerisini siz tahmin edin sanki yukarıda değiller bizim oturma odamızda gibiydiler

Arkadaş bazen olmadık saatlerde oluyordu yemek falan açıyordum sesini TV nin falan.. çocuklar soruyorlar bu ses ne falan ...Cok rahatsız bir durum

Yukarı çıkıp arkadaş şunun saatini belirleyinde diyemem adamların hakkı var saat 22 bile değil ...

Yapacak hiçbirşey yok eski ev adam masraf etmekde istemez..Hemen kendime ev baktım sükür şimdi güzel bir evde oturuyorum kafam rahat..

Şimdi yukarıda terlikle dolaşınca bile rahatsızlik veriyorsa ses geliyorsa eee Se.... durumlarında ne olucak eger terlikle bile ses geliyorsa o durumlarda sesi duymamanın imkanı yok....

Almanyada privat ev bulmak çok zor bilmiyorum belki bizim oturdugumuz yerde öyledir --Almanlar türklere ev vermiyor aylarca çalmadığım kapı kalmamıştı girmediğim mahalle kalmamıştı ...Gitmediğim emlakcı kalmamıştı gidiyorsun evini adam direk almana veriyor... Bunu ben birebir yaşadım..

En sonunda bir tanıdığım yardımcı oldu onun arkadaşının evini tuttuk yoksa almanlar kesinlikle türklere ev vermiyor verenlerde %20 anca çıkar yok bile benim tespitim....
    Konu OrLoW tarafından (09 Mart 2018 Saat 16:47 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)