Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2293 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 44 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Üst komşu ile problem.

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye 39uzeyir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    547
    25 mesaja 44 teşekkür aldı
    Alıntı Cihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar Baslikta yazdigim gibi Ev Tasidim 1 AY oldu. ilk 2 Hafta ses yoktu. Cok Rahat tik. Sonra yaklasik 2 Haftadir cok Gürültü Oluyor. Ciktim yukari söyledim. Rahatsiz oluyoruz Lütfen Evinizde yürürken Ayakabiniz ile dolasmayin ve Tv. dinlerken kendinize göre Ses Acin sesiniz Kompile asagiya geliyor
    Bizde Rahatsiz oluyoruz dedim.
    Bunun üzerine Komsu bana Dediki Nasil yürüyecegime ve Ne zaman Tv Dinleyecegim Sizi Ilgilendirmez Dedi. Git istedigin yere Sikayat et Bir sey Kanitlayamasin Dedi.
    Ev Dört Aile li ev Diger Komsulara sordum siz rahatsiz oluyormusunuz Dedim biride ( Türk ) yok dediler bize ses falan gelmiyor dediler. Sastim kaldim.
    -Simdi o Kadar masraf ettim evden nasil cikarim diye düsüyürum.
    Anlamdigim Konu ilk 2 Hafata ses yok tu neden birden Basladi. Acaba biz Birseymi yaptik. Artik Bir kac gün gecsin gidip tekrar Konusam diyorum.
    Güzelikle Söyleyecem bak sen böyle devam edersen tekrar tasinacam diye kendisine bildirecem. Bakalim ne diyecek. acaba sizlerin önerileri leriniz ne olabilir ne yapmaliyim bu konuda. Tskl...
    Kimse kusura bakmasin ama agzi olan konusuyor

Cihan Bey kira mukavelenizde yazmiyormu saat 20:00 den sonra gece sessizligi basliyor diye

cikarsin tekrar yukari komsun ile konusursun sakince ve ani zamandada ev sahibine yazili olarak skayetini bildirirsin

bekle bakalim ne olacak,tesir etmedigi zamanda tavsiyem bir avukata gitmen

saygilar

2. 39uzeyir üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)