Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2280 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 43 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Berlin´de ögrenci yurdu

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    ∞ Saygiyla Aniyoruz ∞ TipiTip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    440
    1,797 mesaja 5,090 teşekkür aldı
    Alıntı gentlement Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin gibi gercekci bir insanin sahsina yakistiramadim bu kelimeleri! Sahit olmadigin, bilmedigin, görmedigin, yüzlerce cami ile alakali nasil oluyorda bu kadar emin bir sekilde konusabiliyorsun? Ben bizzati sahidim bölgemizde bulunan 11 cemiyetin hicbir zaman toplanmasina izin vermedigine? Eeee sonuc, ne olacak simdi senin bu iddaan?

Cok Tesekkür ederim inan cok Tesekkür ederim bu kelimler icin ** Senin gibi gercekci bir insanin **
    evet gercekci oldugum icin bunu yazdim

bak sende ilk önce öyle birsey yok dedin sonra yok o cami yok bu cami topladigini kabul ettin

bir cogu bizim burda toplamadi sade az camii topladi gibi bir alf ettin ,

iyi hosta NRW ve Ruhrgebiet bölgesinde Toplamayan IGMG Camiisi yok yaw Cuval Cuval paralari topladilar Cuval Cuval

bunu inkar eden birisi ciksin ben o kisinin INSANLIGINDAN süphelenirim !!

simdi diyorsunki Genel Merkezin Haberi yoktu , usta sende Dürüst bir insansin bunu inan Kalbimden söylüyorum

o zaman Dürüst Davran hic ama hic bir Cemaat Camiilerinde bukadar Parayi Genel Merkeze Danismadigan

Genel Merkezin haberi olmadigan toplayamaz !!!!

Ve sunu Belirteyem , O Tarikata o Mafya Vari Topluluga bence bir Tarikat ve Mafya Vari bir Topluluktur !!!

Cok Cok temiz guygularla Islamin geregini yapmak icin katilmis cok ama cok insanimiz kardesimiz vardir

Iclerinde hic ama hic bir Art nyiet olmadigan Dini Vecibelerini yerine getirmek icin katilmistir

bundanda süphem yok üzerine basa basa söyleyem !!! ama ben tepeye bakarim Basa bakarim !!! Balik Bastan Kokar !!!

Ve bu IGMG Bastan kokuyor , yukarida arakdas kelime oyunlari diyorsun , ama sende kelime oyununa bas vuruyorsun

yok efendim 11 cami toplamamis 2 cami toplamis vs vs vs

Ama sunuda söyleyem , IGMG yalniz degil hemen arkasindan Süleymancilar Tarikati geliyor ,

Süleymancilar Tunadan baska Et Mamülü yemez ,

Etlerin 70% Polanyada POLANYALILAR tarafindan kesiliyor ama tinlayan yok , ne zaman MC Donaldsa gitsem illa Süleymancilardan bir arkadas var

onuda anlamis degilim , ama ET illaki Tuna olucak :-))) Mc Donalds acaba ordan mi alyior )))

Birde Menzil sofileri bunlar hem Mafya hem Sapik , samimi arkadasimi bunlara kaybettik , gördügüm sapikliklari anlatsam + 18 diye bannlanirim siteden

Zamaninda Fetullah Hocalari icin ÖLÜRÜM diyenler simdi FETÖ Serefsizi diye avazi ciktigi kadar bagiriyor

Ama sorun yok , Son Yillarin Moda Kelimesi var Türkiyede ALDATILDIK

Sizlerde bir gün ALDATILTIK dememek icin gelin Devletimizin Cumhuriyetimizin bir Kurulusu olan DITIB Semsiyesi altinda Toplanin

Tabi orada belirli olaylar olmustur birsey diyemem , ama Kol Kirilir Yen icinde Kalir ... Al Bayragin altinda Toplanmak bize yakisir

Herhangi bir Tarikat pesinde Kisilerin Pesinde kosmak yakismaz ..................

birsey eksikti diyorum aklima geldi ekleme yapayam !!!

Alıntı gentlement Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yasanan para toplama olaylari, tamamen cemaatin icerisindeki insanlar ile alakali. Bunun haricinde, yanlis anlasilmasin hicbir sekilde Holdingleri savunmiyorum ama gercekcide konusmak lazim, para yatiranlar, kar paylarini tikir tikir aldiklari zaman Holdingler iyiydi??? Bu yillarca devam etti... Hicbir zaman ne sahzim nede ailemden baskasi Holdinglere para yatirmadim, ancak gözlerimle sahidim, 55.000 DM kar payini alip üzerine 45.000 DM daha koyup Holdinglerde Milyon DM para yatiran insanlara yatiranlara sahidim.. Kusura bakmayin, yasanan olaylar birazda insanlarin kendi salakligi...

usta simdi ne diyem sana ??? yani temiz duygularla gercekten Islam aski ile yanan insanlarimiz

Müslümanligin geregini yapayam düsüncesi ile yaklasan insanlarimiza salak diyorsun

Adam hayati boyu dürüstce calismis , Islamin geregi yasayam düsüncesi ile gittigi CAMIDE güvendigi IGMG teskilati cati altinda

Para toplaniyor , güvenmesin mi ???? güvenmesin dersen o zaman senin IGMG sahtekar bunu onaylamis oluyorsun
    Konu TipiTip tarafından (23 Şubat 2018 Saat 14:14 ) değiştirilmiştir.

2. 4 kişi TipiTip üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)