Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2258 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 43 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Berlin´de ögrenci yurdu

∞ Saygiyla Aniyoruz ∞ TipiTip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    440
    1,797 mesaja 5,089 teşekkür aldı
    Alıntı gentlement Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin gibi gercekci bir insanin sahsina yakistiramadim bu kelimeleri! Sahit olmadigin, bilmedigin, görmedigin, yüzlerce cami ile alakali nasil oluyorda bu kadar emin bir sekilde konusabiliyorsun? Ben bizzati sahidim bölgemizde bulunan 11 cemiyetin hicbir zaman toplanmasina izin vermedigine? Eeee sonuc, ne olacak simdi senin bu iddaan?

Cok Tesekkür ederim inan cok Tesekkür ederim bu kelimler icin ** Senin gibi gercekci bir insanin **
    evet gercekci oldugum icin bunu yazdim

bak sende ilk önce öyle birsey yok dedin sonra yok o cami yok bu cami topladigini kabul ettin

bir cogu bizim burda toplamadi sade az camii topladi gibi bir alf ettin ,

iyi hosta NRW ve Ruhrgebiet bölgesinde Toplamayan IGMG Camiisi yok yaw Cuval Cuval paralari topladilar Cuval Cuval

bunu inkar eden birisi ciksin ben o kisinin INSANLIGINDAN süphelenirim !!

simdi diyorsunki Genel Merkezin Haberi yoktu , usta sende Dürüst bir insansin bunu inan Kalbimden söylüyorum

o zaman Dürüst Davran hic ama hic bir Cemaat Camiilerinde bukadar Parayi Genel Merkeze Danismadigan

Genel Merkezin haberi olmadigan toplayamaz !!!!

Ve sunu Belirteyem , O Tarikata o Mafya Vari Topluluga bence bir Tarikat ve Mafya Vari bir Topluluktur !!!

Cok Cok temiz guygularla Islamin geregini yapmak icin katilmis cok ama cok insanimiz kardesimiz vardir

Iclerinde hic ama hic bir Art nyiet olmadigan Dini Vecibelerini yerine getirmek icin katilmistir

bundanda süphem yok üzerine basa basa söyleyem !!! ama ben tepeye bakarim Basa bakarim !!! Balik Bastan Kokar !!!

Ve bu IGMG Bastan kokuyor , yukarida arakdas kelime oyunlari diyorsun , ama sende kelime oyununa bas vuruyorsun

yok efendim 11 cami toplamamis 2 cami toplamis vs vs vs

Ama sunuda söyleyem , IGMG yalniz degil hemen arkasindan Süleymancilar Tarikati geliyor ,

Süleymancilar Tunadan baska Et Mamülü yemez ,

Etlerin 70% Polanyada POLANYALILAR tarafindan kesiliyor ama tinlayan yok , ne zaman MC Donaldsa gitsem illa Süleymancilardan bir arkadas var

onuda anlamis degilim , ama ET illaki Tuna olucak :-))) Mc Donalds acaba ordan mi alyior )))

Birde Menzil sofileri bunlar hem Mafya hem Sapik , samimi arkadasimi bunlara kaybettik , gördügüm sapikliklari anlatsam + 18 diye bannlanirim siteden

Zamaninda Fetullah Hocalari icin ÖLÜRÜM diyenler simdi FETÖ Serefsizi diye avazi ciktigi kadar bagiriyor

Ama sorun yok , Son Yillarin Moda Kelimesi var Türkiyede ALDATILDIK

Sizlerde bir gün ALDATILTIK dememek icin gelin Devletimizin Cumhuriyetimizin bir Kurulusu olan DITIB Semsiyesi altinda Toplanin

Tabi orada belirli olaylar olmustur birsey diyemem , ama Kol Kirilir Yen icinde Kalir ... Al Bayragin altinda Toplanmak bize yakisir

Herhangi bir Tarikat pesinde Kisilerin Pesinde kosmak yakismaz ..................

birsey eksikti diyorum aklima geldi ekleme yapayam !!!

Alıntı gentlement Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yasanan para toplama olaylari, tamamen cemaatin icerisindeki insanlar ile alakali. Bunun haricinde, yanlis anlasilmasin hicbir sekilde Holdingleri savunmiyorum ama gercekcide konusmak lazim, para yatiranlar, kar paylarini tikir tikir aldiklari zaman Holdingler iyiydi??? Bu yillarca devam etti... Hicbir zaman ne sahzim nede ailemden baskasi Holdinglere para yatirmadim, ancak gözlerimle sahidim, 55.000 DM kar payini alip üzerine 45.000 DM daha koyup Holdinglerde Milyon DM para yatiran insanlara yatiranlara sahidim.. Kusura bakmayin, yasanan olaylar birazda insanlarin kendi salakligi...

usta simdi ne diyem sana ??? yani temiz duygularla gercekten Islam aski ile yanan insanlarimiz

Müslümanligin geregini yapayam düsüncesi ile yaklasan insanlarimiza salak diyorsun

Adam hayati boyu dürüstce calismis , Islamin geregi yasayam düsüncesi ile gittigi CAMIDE güvendigi IGMG teskilati cati altinda

Para toplaniyor , güvenmesin mi ???? güvenmesin dersen o zaman senin IGMG sahtekar bunu onaylamis oluyorsun
    Konu TipiTip tarafından (23 Şubat 2018 Saat 14:14 ) değiştirilmiştir.

2. 4 kişi TipiTip üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Üye 39uzeyir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    547
    25 mesaja 44 teşekkür aldı
    Alıntı hope41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar,

Istanbul´dan tanidigim bir abinin amcaoglu Mart ayinda Berlin´e 4 aylik bir dil kursu icin gelecekmis. Bana orda kalabilcegi, güvenebilecegimiz bir yurt bulabilirmiyiz diye sordu. Berlin de maalesef tanidigim olmadigi icin sizlere danismak istedim.

Var mi Berlin de bildiginiz böyle yurtlar? Tesekkürler yardiminiz icin.
    http://www.jugendherberge.de/de-de/j...onal613/preise burayi tavsiye ederim
    Konu Memoli1976x tarafından (23 Şubat 2018 Saat 14:36 ) değiştirilmiştir.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    413
    5 mesaja 6 teşekkür aldı

Exclamation

Cumhuriyet'le DITIB'in Alakasi Nedir? Belirli Olaylardan Bahsediyorsunuz, Herhalde Olumsuz Olaylardan ama Konu Acip Birilerini Davet Ediyorsunuz! Kullandiginiz Cümleler Yanlis Kullanilmis, Bayragimizi DITIB'le Baglaminizin Mantiga Sigdiramadim, Birde Profil Resminiz, Rahat Olunki, Sizin Paylasminizi Burda Aciklanmasi Gerekiyor! Önce Yazinizi Okuyunuz & Kendi Yorumunuzu Yapiniz Acaba Burdakiler Ayrintili Sekilde Paylasimlari Okuyamiyormu, zannediyorsunuz? Salakmi Burdakiler! Bence Sizin gibi Üylerin Paylasimlari Siddetle Kontröl Edilmesi Gerekdigini Düsünüyorum!!! Ne Yazdiginizi Siz Bile Bilmiyorsunuz Gibi Geliyor Bana veya Acikca Yazmiyorsunuz. Saygilar!
    Konu metrofm tarafından (23 Şubat 2018 Saat 14:24 ) değiştirilmiştir.

Ettiği Teşekkür
    440
    Alıntı metrofm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cumhuriyet'le DITIB'in Alakasi Nedir? Belirli Olaylardan Bahsediyorsunuz, Herhalde Olumsuz Olaylardan ama Konu Acip Birilerini Davet Ediyorsunuz! Kullandiginiz Cümleler Yanlis Kullanilmis, Bayragimizi DITIB'le Baglaminizin Mantigi Nedir, Birde Profil Resminiz, Rahat Olunki, Sizin Paylasminizi Burda Aciklaqmanizi Istiyorum, Önce Yazinizi Okuyunuz & Kendi Yorumunuzu Yapiniz Acaba Burdakiler Ayrintili Sekilde Paylasimlari Okuyamiyormu, Salakmi Burdakiler! Bence Sizin ibi Üylerin Paylasimlari Siddetle Kontröl Edilmesi Lazim! Ne Yazdiginizi Siz Bilmiyorsunuz Gibi Geliyor Bana. Saygilar!
    DITIB Türkiye Cumhuriyetinin bir Kurulusumu degil mi ????

ben Bayragimi Türkiye Cumhuriyetine bagli her Kurlus ile Bagdastiririm !!!

Senin , Türkiye , Cumhuriyet , Bayrak , Ditib , bunlardan korkun nedir ??

neden bukadar bu kelimelere itiraz eder gibi yazdin Alerjin nedir ???

sen cok rahat ol bu sitede yazdigi her Mesaj tek tek kontrol edilen nadir üyelerdenim !!!

Site Kanunlarina karsi birsey yazarsam silinir , hatta site kanunlarina ters birsey yaparsam ceza alirim !!!

burda cok rahat olabilirsin , ben yazdiklarimi cok iyi biliyorumda sen yazdiklarimin hangisinden rahatsiz oldun :-)))

hadi söylede bilelim bizde ,

7. TipiTip üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye hope41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    231 mesaja 416 teşekkür aldı
    Alıntı 39uzeyir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sagol arkadasim.

Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    Maalesef konu cok farkli yerlere kaydi. Artik bu forumda bu tip olaylarda can sikmaya basladi iyice. Kac sefer söylendi burda, lütfen konu ile alakali cevabiniz varsa yazin, yoksa alakasiz yerlere tasimayin konulari diye ama israrla yine ayni sey yapiliyor.

Konuya simdi bende kendi penceremden cevap versem diger arkadaslara cevap hakki dogacak, onlarda yazacak sonra yine uzayip gidecek bu sekilde.

Inanin forumda öyle mesajlar konular oluyor ki okuyunca insan birseyler yazmamak icin kendini zor tutuyor.... sonra diyorsun ki; abi bu yazdigimi karsi tarafta anlayacak kapasite zaten yok, sen bu adamla niye bosa zaman gecicereksin ki.... üzülüyorumda bazilarinin durumuna... degmez ya salla gitsin diyorum cogunlukla.

Inanin artik forumda konu acmaya cekinir olduk. Bana mi öyle geliyor bilmiyorum ama eski sitede bu kadar olmuyordu sanki!

Sizlerden ricamdir; lütfen artik herkes kendi bildigi dogrulari kendine saklasin ve konu kapansin artik. Hatta konuyu acan olarak söylüyorum silinebilir konu! Yeter ki artik kavga gürültü olmasin.

10. hope41 üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    440
    Yaw siliniyor neden silindi

Silinmiyor neden silinmiyor silinsin

:-))))

Kavga bence Yok konuda

Fikir ayriligi var siddetli konusma var

AMA silinnesini kapanmasini gerektiren ne var

AMA su var cok kolay ayri fikirde olunursa konuyu siline kapayina gitnme var kacma var

Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    Alıntı TipiTip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaw siliniyor neden silindi

Silinmiyor neden silinmiyor silinsin

:-))))

Kavga bence Yok konuda

Fikir ayriligi var siddetli konusma var

AMA silinnesini kapanmasini gerektiren ne var

AMA su var cok kolay ayri fikirde olunursa konuyu siline kapayina gitnme var kacma var
    Kacma yok sen rahat ol, degmez diyorum yoksa günlerce yazisir tartisiriz, sonra konu nerelere gelir az cok tahmin edebiliyorum.

Senin icin anti parantez sunu ifade edeyim ama tecrübeli bir üye olarak konuya yaklasimin ve yazdiklarin beni cok sasirtti. Sana yakisan ortaligi karistirip suyu dahada bulandirmak degil, ortami sakinlestirmek olurdu.

Ama görünen o ki sen bu sekilde tarsitip olayin uzamasindan gayette memnunsun! Seni bilmem ama ben yinede girmeyegegim muhabbete ve sebebini yukarda yazdim. Ne demek istedigimi anlamayip kacmak olarak yorumluyorsan ona da birsey demiyorum!

Ettiği Teşekkür
    440
    Vallah ustam ben sakin kaliyom
    Yatistirici oluyom

AMA konularda uzama oluyor herkes okudugunu yaziyor

Bende ayak uyduruyom

Üye
    Ettiği Teşekkür
    413
    5 mesaja 6 teşekkür aldı
    Ben Niyet veya Mantik Okuyamadim! Konu DITIB ise, Dernekle Ilgilenler vardir tabiiki. Ama DITIB, Bayrak, Türk Cumhiriyeti ayni masaya koymak yanlistir, Yanlis Oldugunu Senelerdir Ögrendik. Amaci Anlamis Degilim, Birde Konunun Icinde Saptirmaci Kelimeler Kullanilmis, Ne Alaka Yani?

Alıntı TipiTip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DITIB Türkiye Cumhuriyetinin bir Kurulusumu degil mi ????

ben Bayragimi Türkiye Cumhuriyetine bagli her Kurlus ile Bagdastiririm !!!

Senin , Türkiye , Cumhuriyet , Bayrak , Ditib , bunlardan korkun nedir ??

neden bukadar bu kelimelere itiraz eder gibi yazdin Alerjin nedir ???

sen cok rahat ol bu sitede yazdigi her Mesaj tek tek kontrol edilen nadir üyelerdenim !!!

Site Kanunlarina karsi birsey yazarsam silinir , hatta site kanunlarina ters birsey yaparsam ceza alirim !!!

burda cok rahat olabilirsin , ben yazdiklarimi cok iyi biliyorumda sen yazdiklarimin hangisinden rahatsiz oldun :-)))

hadi söylede bilelim bizde ,
    Profil Resmin Degismis, Sen YAZ, Yazdigini Bi Zahmet Oku, Anladiysan, Mantik Bulabilirsen, Bizde Okuyup Anlariz....Gelmisin Bana DITIB'in kim Kurdugunu Soruyorsun, Banane!!! Benim Icin Cumhuriyet Önemli, Bayrak Önemli, Dinimi Kendime Yasarim, Ibadetimi kendim icin uygularim....Ama Dinimi Bayrakla, Cumhuriyetle Karistirmam, Tüccarlik Niyetine, Laflari Siralamam....Karsinda Salak YOK!! Din ile yazicaksan, o beyninle biseyleri sunmak istiyorsan yaz ama benim Dinimle gelip bana polimik hareketler yapma, Dinimi kullanma....Bana veya digerlerine hesap sorma....Ne Seviyesizsin Sen, Cözemedikmi Niyetini.....Ne Soruyorsun, Ne Diyorsun, Kulagin Duyuyormu Senin????
    Konu Memoli1976x tarafından (23 Şubat 2018 Saat 19:52 ) değiştirilmiştir.

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    Genzlement kardeşim, çok şükür benim param gitmedi. Daha doğrusu hiç yatırmadım bile.

Ayrıca diyorsunki, IGMG Merkezi hiç bir zaman holdingldr için para toplanmadı, toplayan kendi nam ve hesabına toplamıştır.

Arkadaşim, diyelimki, senin dediğin gibi. Peki bu camiler IGMG'ye bağlımıydı? Bağlıydı. Yıllarca bu kişiler caminizde para topladı. Neden ozaman müdahele etmediniz? Ettiysenizde niye yıllarca beklediniz? Camii'nin girişinde IGMG yazıyor. Müdahele etmediniz, çünkü merkez ozamanki Refah Partisini koluydu. Refah Partisini içindeydi Yeşil Holdingler. Yüzlerce yeşil Holdinglerin incindeki kişileri Refah Partisinin içindeydi. Zamanın Refah Partisi milletvekili, Şevki Yılmaz, cami cami dolaşıp para topladı.

Sen kendince yok merkez yapmadı falan de. Buna kendi bile inanmazsın. Körmü ozaman camilerin içinde yapılan dolandırıcılağı müdahele etseydiniz. Ama etmediniz, çünkü o para sizlerinde boğazından geçti. Ya Allah korusun, belki çocuğuna bile yedirdin. İnsanlar camilerinize sevap almaya ve huzur bulmaya geldi. Sizler ise ocak söndürdünüz. Hayatlar bitirdiniz. İntihar eden bile oldu. Bunları herkes biliyor. Sen bendede iyi biliyorsun. Hakkını helal edip etmediğin önemli değil. Çünkü benim sende hakkım yok. Sen asılım o paralar toplanırken, yani millet dolandırılırken, hizmet ederek bu kul hakkı yemelere ortak oldun. Belki istemeyerek. Orasını bilemem. İşin kötüsü kimlerin hakkının yendiği bilmiyorsunki bile helaleşebilesin.

Ayrıca ben DITIBci değilim. Hiç bir cemaatin veya partinin sempatizanıda değilim. Ben salak değilim birisinin arkasına düşüp hizmet edecek kadar. Benim için tek bir lider vardır, oda Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v.). O yüce insan camilerin içinde ticaret falan yaptırmayı, konuşulmasına bile izin vermezdi. Cami demek, Allah'ın huzuruna bir nebzede olsa çıkmak demek. Sizler, o huzur ortamında dolandırıcılık yaptınız. Bu dünyada belki yırtarsınız, çünkü Cumhur Başkanıda önceden sizin teşlikatın içinde olduğu için üstünüze gitmiyor kimse. Ama öbür tarafta onunda sözü geçmeyeceğini hepimiz biliyoruz.

Son sözüm, seni, hapis olduğun vicdanın ile başbaşa bırakıyorum. İçinden zaten çekiyorsun.

Ha benim yazışmalardab dolayı hakkın bana geçtiysede, sanmamda, yinede helal olsun.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (23 Şubat 2018 Saat 16:49 ) değiştirilmiştir.

16. 2 kişi Birbey 3.0 üyemize teşekkür etti:

Ettiği Teşekkür
    440
    Profil Resmin Degismis, Sen YAZ, Yazdigini Bi Zahmet Oku, Anladiysan, Mantik Bulabilirsen, Bizde Okuyup Anlariz....Gelmisin Bana DITIB'in kim Kurdugunu Soruyorsun, Banane!!! Benim Icin Cumhuriyet Önemli, Bayrak Önemli, Dinimi Kendime Yasarim, Ibadetimi kendim icin uygularim....Ama Dinimi Bayrakla, Cumhuriyetle Karistirmam, Tüccarlik Niyetine, Laflari Siralamam....Karsinda Salak YOK!! Din ile yazicaksan, o beyninle biseyleri sunmak istiyorsan yaz ama benim Dinimle gelip bana polimik hareketler yapma, Dinimi kullanma....Bana veya digerlerine hesap sorma....Ne Seviyesizsin Sen, Cözemedikmi Niyetini.....Ne Soruyorsun, Ne Diyorsun, Kulagin Duyuyormu Senin????
    usta senin Dinin senin olsun , artik hangi Dine Mensuplan Dininle Dinlen

Elhamdülillah benim Dinimde benim olsun ben Dinimden Menunum , sen Memnun deilsinki siddet hakaret icindesin

Profil Resmi hep ayni Yillardir degisiklik yok , sen artik ne görüyorsun bilemiyorum

gözün o kadar dönmüski yillardir bu sitede ayni olan profil resmini sen ne gördün ??

hem Profil Resmine neden taktin anlamis degilim hayirdir ??

18. TipiTip üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    413
    5 mesaja 6 teşekkür aldı
    hahahahaha sen soruyorsun DITIB'i kim kurdu diye, Cumhuriyet ve Bayrakla Baglantiyi sen ve 39uzeyir yapiyorsunuz, aranizda mesajlasin siz bence, profil resmin burdan baska görünmüstü, sadece o yönden sana hak verebilirim.

Ettiği Teşekkür
    440
    hahahahaha sen soruyorsun DITIB'i kim kurdu diye, Cumhuriyet ve Bayrakla Baglantiyi sen ve 39uzeyir yapiyorsunuz, aranizda mesajlasin siz bence, profil resmin burdan baska görünmüstü, sadece o yönden sana hak verebilirim.
    neyse senin kafan güzel gibi
    bak keyfine :-))))))))))

Tecrübeli Üye neco54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    523
    194 mesaja 470 teşekkür aldı

Diyanet İşleri Başkanlığı, 3 Mart 1924 tarihinde[2] Şer'iye ve Evkaf Vekâleti 'nin yerine kurulan, İslâm dininin inançları, ibadet ve ahlâk esasları ile ilgili işleri yürütmek, din konusunda toplumu aydınlatmak ve ibadet yerlerini yönetmekle görevli kurumdur. Mustafa Kemal Atatürk'ün emriyle 429 sayılı kanunla Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlığına bağlı bir teşkilat olarak kurulmuştur.

Diyanet İşleri Başkanlığı Binasının bitişiğinde bulunan Diyanet İşleri Başkanlığı Ahmed Hamdi Akseki Camii, Ankara
    Anayasanın 136. maddesinde; "Genel idare içinde yer alan Diyanet İşleri Başkanlığı, laiklik ilkesi doğrultusunda, bütün siyasî görüş ve düşünüşlerin dışında kalarak ve milletçe dayanışmayı ve bütünleşmeyi amaç edinerek, özel kanununda gösterilen görevleri yerine getirir" hükmü yer almaktadır.

DITIB
    Kuruluş ve Teşkilat Yapısı
    Diyanet İşleri Türk İslam Birliği dini, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetleri gerçekleştirmek ve Almanya genelindeki kendisine bağlı derneklerin bu tür faaliyetlerini koordine etmek amacıyle, 05.07.1984 tarihinde 135 dernekle kuruluşu gerçekleşen ve bu gün 960 bağlı derneğe ulaşan, Alman dernekler yasalarına göre kuruluşunu tamamlamış, yapılan kamuoyu yoklamaları ve istatistiklerine göre, Almanya’daki müslümanların %70’nin teveccühünü kazanmış alanındaki en büyük sivil toplum örgütüdür. Bağlı derneklerimiz, aynı zamanda hukuki ve mali bağımsızlığa haiz tescilli tüzel kişilerdir. Teşkilatımız, DİTİB’in tüzüğünü, ortak amaçlarını ve genel prensiplerini kabul eden bağlı derneklerimizin üst kuruluşudur.

(alinti)

DITIB, Degerli Önderimiz MUSTAFA KEMAL ATATÜRK,ün kurdugu bir kurumun Yurtdisinda kurulan bir temsilciligidir.
    Diger kurulmus olanlarin hepsi benim gözümde yalan. Sadece cikar amacli calisan kuruluslardir.

S&S

22. neco54 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,299
    4,419 mesaja 9,734 teşekkür aldı
    sorulan soru ne ve varılan nokta neresi

ne yazık ki herkes bir konuda görüş belitmek istiyor ama konuyla zerre kadar ilgisi olmayan şeyler yazılıyor

Tecrübeli Üye Sdt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    417
    148 mesaja 312 teşekkür aldı
    güzel tartismissiniz
    kimse kimseyi ikna edememis...

bizdeki en büyük sorun bu sanirim
    bize göre her hangi bir sey dogruysa, kesin dogrudur, aksi iddia bile edilemez

Ettiği Teşekkür
    440
    Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ne yazık ki herkes bir konuda görüş belitmek istiyor ama konuyla zerre kadar ilgisi olmayan şeyler yazılıyor
    Evet ne var bunda ?

Sen hic bir konuda bunu yapmamis birisimisin ?

Konu bu bazen uzar gider

Ver coskuyu :-))

Ettiği Teşekkür
    523
    Burda bir yasadigim bir olayida yazayim. Yillardan 1984 - 1989 arasi idi her herhalde.
    Daha genciz o zamanlar.
    Bayram namazi icin komsular ve arkakadaslar ile Bayram Namazina gidelim dedik.
    Bize en yakin olan Milli Görüs Camisine gittik.
    Baktik kapinin önünde kimse yok, bizlerden baska. Biraz bekledik bizlerdemi bir sey yanlislik var diye.
    Ama ne gelen var ne giden sahislar.
    Daha sonra, ordan gecen bir vatandas onlar Bayram namazini dün kildilar dedi.
    Bizde yarisarak Diyanete bagli olan Camiye son dakidada yetistik.
    O günden beri benim oraya ugradigim son gün oldu ve bir dahada ugramadim.
    Uzun yillar önce yer degistirdiler. Benim calistigim firmanin yan tarafinda ama bir gün daha iceri girmedim.
    Cünkü dersimi almistim hangi niyetteler diye.

Burda kimse kusura bakmasin ama bu bir yasadigimiz bir olaydi..

S&S

Ekleme:
    Insanlara,
    Dindar insanlardan zarar gelmez, Dincilik yapan kisilerden ve yandaslarindan gelir.
    Konu neco54 tarafından (23 Şubat 2018 Saat 22:35 ) değiştirilmiştir.

27. 3 kişi neco54 üyemize teşekkür etti:

Ettiği Teşekkür
    523
    Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kusura bakmada konuyu buraya cekenler
    1. ve 2. arkadasimiz genelde.
    Benim inancim
    Düzgün bir sekilde anlatim yapilsa saga sola cekmeden
    Burda durumu müsait olan arkadaslar sahsi olarak yardimci olurlar.
    Türkiyeden gelmek arkadsimiza.

S&S
    Konu neco54 tarafından (24 Şubat 2018 Saat 00:07 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)