Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2277 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Denize annen esin çocuğun ve 1 milyon dolarda para dusse kimi kurtarirsin?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye OrLoW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    321
    231 mesaja 507 teşekkür aldı
    Burada hiç kimse boğulmakda olan birini kurtardımı ? Çok zordur başıma geldi 2 kere kurtarmaya çalıştım ...

Boğulan kişi için hayat o an duruyor akıl duruyor istemsiz hareket ediyor, kurtarmaya gelen kişiyide boğmaya çalışıyor..Yaşamayan bilemez bunu..

O an geldiğinde şimdiki gibi bir sağlıklı düşünme kesinlikle olmaz karşında ilahda olsa seçeneği kırmaya çalışırsın hepsini kurtarmak için...

Kıyıya yakın ve birbirlerine çok yakınlar sadece itme yöntemiyle tek tek geçersin her birini ya iteceksin ya tepeceksin bu 1 metre ileriye gitmesini sağlar..

En sondada o 4 şeçenekten birini seçmem gereken kuralı ortaya koyan kişiyi sağ bırakmam bu dünyada imkansız, eğer boğulanlar hayattaysa kurtarabildiysem normal bir ölüm olabilir yok boğulanlardan kurtaramadıysammmm dünyadaki cehennemi ellerimden tadıcaktır...

İnsanlığımı kaybederim, sonuçda annem çocuğum ve eşim boğulan ölümlerden ölüm beğensin dişlerimle boğazını parçalar belkide daha hayattayken bağırsaklarını dışarıya çıkarır, canlıyken derisini komple yüzerdim, parmaklarını tek tek bağ makasıyla keser verirdim ağzına...kimbilir daha neler

Beni ne hallere soktunuz yaw bir hayal ettim düşüncesi bile kötü oldu

2. OrLoW üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)