Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2253 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gemont firmasi

Üye Kanuni1974 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    4
    2 mesaja 2 teşekkür aldı

Gemont firmasi

Selamunaleyküm arkadaslar benim akrabam türkiyeden Gemont firmasi isteyiyle Almanyanin BASF firmasina Ludwigshafen de montaja gelecek acaba bu cevreden olup veya bilgisi olan varmi akrabama maaş nekadar alacaklarini söylememişler. Sizce nekadar maaş öderler bilen varsa bi zahmet bilgi verebilirmi.
    Saygilar

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,299
    4,419 mesaja 9,734 teşekkür aldı
    Alıntı Kanuni1974 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamunaleyküm arkadaslar benim akrabam türkiyeden Gemont firmasi isteyiyle Almanyanin BASF firmasina Ludwigshafen de montaja gelecek acaba bu cevreden olup veya bilgisi olan varmi akrabama maaş nekadar alacaklarini söylememişler. Sizce nekadar maaş öderler bilen varsa bi zahmet bilgi verebilirmi.
    Saygilar
    Hocam biz nereden bilelim firmalar aralarında nasıl anlaştı ..

Çalışacak kişi bilmezse biz nereden bilelim

Tecrübeli Üye gentlement - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mannheim
    Ettiği Teşekkür
    24
    172 mesaja 424 teşekkür aldı
    kardeş, BASF’de çalışan yüzlerce tanıdığım var. BASF’in ödediği maaş genel itibarı ile çok yüksektir ancak bu arkadaşın hangi bölümde, hangi vardiye şekli ile ne olarak çalışacağı önemli bir unsur!!!
    Konu gentlement tarafından (25 Şubat 2018 Saat 20:51 ) değiştirilmiştir.

Ettiği Teşekkür
    4
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Alıntı gentlement Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş, BASF’de çalışan yüzlerce tanıdığım var. BASF’in ödediği maaş genel itibarı ile çok yüksektir ancak bu arkadaşın hangi bölümde, hangi vardiye şekli ile ne olarak çalışacağı önemli bir unsur!!!
    Kardes benim akrabami Gemont firmasi almanyaya Basf firmasina makinalari kurmak için getiriyor ve gemont firmasi parayi söylememis sadece almanyada ne aliyorlasa sizde onu alacaksiniz demisler oda bana rica etti bana basf firmasindaki montaj cilar nekadar maaş aliyor diye sordu.

Tecrübeli Üye gentlement - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mannheim
    Ettiği Teşekkür
    24
    172 mesaja 424 teşekkür aldı
    kardes benim kaynim BASF´in merkezinin bulundugu Ludwigshafen´da Maschinenbau Meister olarak calisiyor! Almis oldugu maas Net 4000,- EUR ile 4500,- EUR arasinda degisiyor sadece Ledwigshafen´da kalirsa. Ancak BASF´in diger fabrikalarina montaja gittigi zaman maasi baya bir yükseliyor! Suanda mesela 3 ayligina Taiwan´a gitti...

Simdi sana hicbir kimse akrabanin ne kadar maas alacagini söyliyemez, bu imkansiz... Ama Leihfirma üzerinden bile BASF´de calisanlar 2000,- EUR ile 2500,- EUR arasinda para aliyorlar. Tahminimce her halukarda 2000,- EUR nun üzerinde alir...

Ettiği Teşekkür
    4
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Alıntı gentlement Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardes benim kaynim BASF´in merkezinin bulundugu Ludwigshafen´da Maschinenbau Meister olarak calisiyor! Almis oldugu maas Net 4000,- EUR ile 4500,- EUR arasinda degisiyor sadece Ledwigshafen´da kalirsa. Ancak BASF´in diger fabrikalarina montaja gittigi zaman maasi baya bir yükseliyor! Suanda mesela 3 ayligina Taiwan´a gitti...

Simdi sana hicbir kimse akrabanin ne kadar maas alacagini söyliyemez, bu imkansiz... Ama Leihfirma üzerinden bile BASF´de calisanlar 2000,- EUR ile 2500,- EUR arasinda para aliyorlar. Tahminimce her halukarda 2000,- EUR nun üzerinde alir...
    Sagolasin kardeş

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)