Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2252 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mutfak icin preisminderung istemek Moebel Hoeffnerdan

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    240
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    Slm arkadaslar
    haziran 2017 de 10000 euro ya mutfak aldim Hoefffner dan. Septenbada getirdiler taktilar bi kac eksikler vardi yeniden ismarlanip bi dahaki terminde hepsini takacagizdediler gittiler bundan sonra 5 defa geldiler benim mutfak hala bitmedi. Sonra kunde servisin Cefiyle konustum yeter dedim mutfagimin entlich bitmesini ve preisminderung istiyorum dedim. adam dedi kesin yeni terminde hepsini bitiricez (daha termin vermediler bekliyorum) hakkim oldugunu ve nekadar istedigimi sordu. bende dedim uzun zamandir bekliyorum ve hala mutfak bitmedi siz ne teklif ediyorsunuz.o da dedi mutfak bitince tekrar oturup konusalim.

Sorum
    Ne kadara kadar para isteye bilirim Ne kadar hakkim var. ( Mutfak hala bitmedi vede ne zaman bitecegini bilmiyorum)

Simdiden tesekuerler

Ha bu arada parayi pesin ödedim
    Konu Memoli1976x tarafından (26 Şubat 2018 Saat 22:51 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam
    ∞ Saygiyla Aniyoruz ∞ TipiTip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    440
    1,797 mesaja 5,089 teşekkür aldı
    usta iki secenek var

ya avukata gidicen , yada Verbraucherschutze

simdi sana kim ne dese yalan olur

bu gibi durumlarda cok degisik olaylar oluyor

sen al imzaladigin evraklari diger evraklari ya avukatina yada dedigim gibi verbraucherschutze git

en sagliklisi olur

4. TipiTip üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye lazkopat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düsseldorf
    Ettiği Teşekkür
    55
    56 mesaja 129 teşekkür aldı
    Alıntı olcayto82 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaslar
    haziran 2017 de 10000 euro ya mutfak aldim Hoefffner dan. Septenbada getirdiler taktilar bi kac eksikler vardi yeniden ismarlanip bi dahaki terminde hepsini takacagizdediler gittiler bundan sonra 5 defa geldiler benim mutfak hala bitmedi. Sonra kunde servisin Cefiyle konustum yeter dedim mutfagimin entlich bitmesini ve preisminderung istiyorum dedim. adam dedi kesin yeni terminde hepsini bitiricez (daha termin vermediler bekliyorum) hakkim oldugunu ve nekadar istedigimi sordu. bende dedim uzun zamandir bekliyorum ve hala mutfak bitmedi siz ne teklif ediyorsunuz.o da dedi mutfak bitince tekrar oturup konusalim.

Sorum
    Ne kadara kadar para isteye bilirim Ne kadar hakkim var. ( Mutfak hala bitmedi vede ne zaman bitecegini bilmiyorum)

Simdiden tesekuerler

Ha bu arada parayi pesin ödedim

benimde basima gelmisdi höffnerda. onlar bitsin sonra konusurz dedikleride bir taktik.
    eger sen frist koymasan atiyorum 29.02ye kadar frist yapin bitsin demesen elinden birsey olmuyor. eger avukat terminin iki hafta sürecekse birine güzel bir mektup yazdir zaman kaybetmeden bir hafta 14 gün frist koy yapsinlar diye.
    sonra elinde birsey olmus oluyor. benim bildigim frist koymadan mektup yazmadan ilerde minderung yapmiyorlar.

saygilar

6. lazkopat üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    yari fiyatini iste..

8. ibra48 üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    136
    11 mesaja 13 teşekkür aldı
    Arkadasim bendede olmustu höffnerden kac kere druck yaptim en sonunda 5000 euroluk mutafa 450 verdiler ama oda zorla bendede bayagi sürdu hööfner zaten herkese aynisi yapiyo

10. 52hakan52 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    151
    35 mesaja 48 teşekkür aldı
    ben höffnerden birdaha alisveris yapmam, bizim oglana yatak almistim ve yataga bakarken üzerinde nur für rollrost geeignet yaziyordu. satici dedi biz denedik normal lattenrost oluyor daha saglam dedi bende zaten iyi süper demistim,rollrost istemiyordum. neyse aldik eve geldik kurduk bir baktim olmuyor mecbur rollrost lazim kenera sigmiyor. gittim sinirli birsey yapamayiz diyorlar orda yaziyor nur für rollrost diye, neyse dedim sizin satici beni böyle beraten yapti. adamda yoktu neyse baya bir tartisma sonucu parami geri aldim rollrost aldim. yataga kurmasaydim geri verirdim.

12. firstantepli üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    136
    11 mesaja 13 teşekkür aldı
    Höffner zaten hep problemli bi yer sorunsuz birkisiyi görmedim esya alan

14. 52hakan52 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye gentlement - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mannheim
    Ettiği Teşekkür
    24
    172 mesaja 424 teşekkür aldı
    Sadece Höffner degil, bircok yer sorunlu olabilir!

Abim 2009 yilinda evlenirken 12500,- EUR ya XXXL Mann Mobilia´dan mutfak aldi ve toplamda 6 defa degisik yerlerin parcalari yanlis geldi diye abime geldiler. Bizde baya sorun yapmistik o zamanlar...

Onlara sonucunda, bize nakit para vermeyeceklerini söylediler ancak müsteri memnuniyeti adina %15 yani 1875,- EUR Gutschein verdiler. Zaten alinmasi gereken bazi mobilyalar oldugu icin kabul ettik...

16. gentlement üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Nereden
    Münih
    Ettiği Teşekkür
    6
    3 mesaja 5 teşekkür aldı
    Bu möbel höffnerim mutfak davasini cogu kisiden duydum. Sunu anladim Möbelhäuser dan mutfak alinmaz. Ben sahsen mutfakcidan aldim 2007 den beri ayni mutfagi kullaniyorum hatta bir kere tasindim sapa saglam. 12.000€ mutfakcidanda cillop gibi bir mutfak alinir

Tecrübeli Üye V/S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    MARS
    Ettiği Teşekkür
    148
    116 mesaja 217 teşekkür aldı
    Artik Mobilyalar cogunlukla Ostblock ülkelerinde (Romanya, Polen) yapiliyor
    ve halile ucuz iscilik oldugundan, mallarda sorunlu geliyor ve birtürlü tuturamiyorlar.

Bizim Yegen icin sözde Alman Mali olan Yatak aldik (1200 €) tek kisilik,
    yatak vida yerleri tutmuyor, beschlaglar defekt. Ayni gün geri arayip yatakinizi
    geri allin diye, ve sorunsuz geri verdik. Ambalajda Polonyada üretilmis yaziliyor.

Konuyu acan Arakdasada:

Hemen ivedikle 14 Günlük bir Frist mektubu yazin ve gönderin. Bunu yapmadan bir hak sahibi
    olamazsiniz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)