Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3178 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Steuerfahndung ile suclaniyorum ne yapmaliyim ??

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye alperen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    32
    4 mesaja 28 teşekkür aldı
    @satobyte arkadasim tesekkür ederim hizli cevabin icin. Cok canim sikiliyor haram degil birsey degil kendi anlimin teri ile kazandigim para. ALLAH yardimcimiz olsun bunundan olacagi varmis. Bildiginiz türk avukati varmi? Benim Rechtsschutzum var ama kaldigim sehir Kücük oldugu icin sayili alman avukati var ve onlarda daha cok alman devleti icin calisiyorlar. Anliyacaginiz pek güvenmiyorum. Yardimlariniz icin simdiden cok tesekkür ederim.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye avcilar kirali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    167
    45 mesaja 111 teşekkür aldı
    Alıntı alperen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @satobyte arkadasim tesekkür ederim hizli cevabin icin. Cok canim sikiliyor haram degil birsey degil kendi anlimin teri ile kazandigim para. ALLAH yardimcimiz olsun bunundan olacagi varmis. Bildiginiz türk avukati varmi? Benim Rechtsschutzum var ama kaldigim sehir Kücük oldugu icin sayili alman avukati var ve onlarda daha cok alman devleti icin calisiyorlar. Anliyacaginiz pek güvenmiyorum. Yardimlariniz icin simdiden cok tesekkür ederim.
    Usta önceliklen gecmis olsun,Allah yardimcin olsun .Sana tavsiyem,Alman Türk avukat diye arama .Seni ancak Fachanwalt für Steuerrecht bu isden kurtarir.Alman Avukat Devlet icin calisiyor kelimesini sacma buldum.Parayi veren ,Düdügü calir misali,yeterki sen Paradan bahset Avukata......

4. avcilar kirali üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)