Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2236 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Honda jazz kullanan tecrubesi olan

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    16
    4 mesaja 12 teşekkür aldı

Honda jazz kullanan tecrubesi olan

Arkadaslar basliktada yazdigim gibi honda jazz otomotik yada manuel benzinli tecrubesi olan varmi, avantajlari dezavantajlari. Kronik hastalikllari varmi. Bilenler yardimci olursa sevinirim. Ikinci el 2010 ve uzeri dusunuyorum.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    35 mesaja 103 teşekkür aldı
    Alıntı Hokumet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar basliktada yazdigim gibi honda jazz otomotik yada manuel benzinli tecrubesi olan varmi, avantajlari dezavantajlari. Kronik hastalikllari varmi. Bilenler yardimci olursa sevinirim. Ikinci el 2010 ve uzeri dusunuyorum.

Ben memnundum

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

4. Kappadox üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    67
    14 mesaja 28 teşekkür aldı
    Arkadasim bende 2007 model Benzinli 1.4 var 2,5 yildir kullaniyorum standart Yag degisimi haricinde simdiye kadar Elhamdulillah hicbir ariza vermedi... Cd'de MP3 calar olaydi daha iyi olurdu.

6. ich üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    16
    4 mesaja 12 teşekkür aldı
    Alıntı ich Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadasim bende 2007 model Benzinli 1.4 var 2,5 yildir kullaniyorum standart Yag degisimi haricinde simdiye kadar Elhamdulillah hicbir ariza vermedi... Cd'de MP3 calar olaydi daha iyi olurdu.

Ustam board da cok tecrubesi olan yok sanirim, onun icin izninle birkac soru sorayim, biliyorsaniz cevaplarsaniz sevinirim.
    Alirken hangi modelini alayim, otomotik manuel tecrubeniz nasil bu arabada. Nelere dikkat etmem gerekiyor. 1,4 motorla 1,2 arasinda hangisini tercih etmek mantikli olur.
    Kappadox ustam sizde tecrubelerinizi paylasirsaniz sevinirim.

Tecrübeli Üye Rammstein - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Ettiği Teşekkür
    68
    93 mesaja 197 teşekkür aldı
    @hokumet ; hocam nette elestiri forumlarina bakilirsa ; 2008 - 2016 modelleri icin 70 kisinin yazdiklari.

1- 1.2, 90ps -1.4,100ps motorlari ilk hizlanma ve rampada yetersiz mis. ( EN FAZLA SIKAYET BU )
    2- Sehir icinde sessiz mis ama hizlaninca 90km/h gecince iceriye ses aliyor mus.
    3- Yedek lastigi yok mus.
    4- Boyasi cok nazik mis, cabuk ciziliyormus.
    5- Benzin deposu kucuk mus, 500-600km anca yapiyormus.

9. Rammstein üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    67
    14 mesaja 28 teşekkür aldı
    Alıntı Hokumet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ustam board da cok tecrubesi olan yok sanirim, onun icin izninle birkac soru sorayim, biliyorsaniz cevaplarsaniz sevinirim.
    Alirken hangi modelini alayim, otomotik manuel tecrubeniz nasil bu arabada. Nelere dikkat etmem gerekiyor. 1,4 motorla 1,2 arasinda hangisini tercih etmek mantikli olur.
    Kappadox ustam sizde tecrubelerinizi paylasirsaniz sevinirim.
    Benim Kullandigim model manuel Otomatik hic kullanmadigim icin arasindaki farki bilmiyorum.
    asagida Rammstein arkadasin yazdigi sikayetlerden sadece buna katiliyorum 1- 1.2, 90ps -1.4,100ps motorlari ilk hizlanma ve rampada yetersiz mis. ( EN FAZLA SIKAYET BU )
    en cok sikayet Far lambalarini degistirmek istedigin zaman ön tamponu tamamen sökmen gerekiyor el aliskanligi oldumu 15 dakikada degistirebilirsin lambalari

Bendeki arabada Yedek lastik mevcut.

11. ich üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)