Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2232 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yunanistan ve fransa seyahat

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

yunanistan ve fransa seyahat

merhaba arkadaşlar
    her yıl bir ülkeye gezi seyahati yapıyorum
    yunanistan schengen vizeyi en kolay veren ülke
    daha önce almıştım 1 yıl oldu tekrar vize başvurusu yapıcam 2-3 gün yunanistanda kalıp italya , ispanya yada fransa ziyareti yapmak istiyorum yunanistandan uçakla bu üç ülkeden birine gitmek istiyorum bana hava alanında sorun çıkarırmı yunanistan yani sen bizden vize alıyorsun ne işin var bu ülkelerde diye ayrıca gittiğim ülke hava alanında sorun çıkarırmı bilgi verebilirmisiniz çünkü uçak biletini gidiş dönüş alıcam biletler boş yere yanmasın bilgi verirseniz çok sevinirim

iyi forumlar

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,145
    165 mesaja 334 teşekkür aldı
    Alıntı naces Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar
    her yıl bir ülkeye gezi seyahati yapıyorum
    yunanistan schengen vizeyi en kolay veren ülke
    daha önce almıştım 1 yıl oldu tekrar vize başvurusu yapıcam 2-3 gün yunanistanda kalıp italya , ispanya yada fransa ziyareti yapmak istiyorum yunanistandan uçakla bu üç ülkeden birine gitmek istiyorum bana hava alanında sorun çıkarırmı yunanistan yani sen bizden vize alıyorsun ne işin var bu ülkelerde diye ayrıca gittiğim ülke hava alanında sorun çıkarırmı bilgi verebilirmisiniz çünkü uçak biletini gidiş dönüş alıcam biletler boş yere yanmasın bilgi verirseniz çok sevinirim

iyi forumlar
    Ustam geçen yıl benim kardeşim fransa visesi almıştı . Ama o çekeslowakya indi bir sorun olmadı zannetmiyorum bir şey olacağini

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,299
    4,419 mesaja 9,734 teşekkür aldı
    Alıntı mustafa200222 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ustam geçen yıl benim kardeşim fransa visesi almıştı . Ama o çekeslowakya indi bir sorun olmadı zannetmiyorum bir şey olacağini
    aslında hangi ülkeden vize aldıysanız seyahate başlangıç noktanız orası olmalı.

BU Schengen Vize sinin koşullarından biri ..

ŞImdi Çekler dikkat etmedi diye sorun olmaz demek yanlış ..

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    cevaplarınız için teşekkür ederim
    sorun aslında şu iltica çok fazla olduğu için işi biraz sıkı tutuyorlar 1,5 yıl önce yunanistan schengen vizesiyle 2 kez yunanistana gittim 1 hafta kaltım aynı vizeyle bulgaristanada gittim
    5 gün kaldım sorun şu ne işin var fransada deyip deport yemekten korkuyorum şimdi fransa vizesi için başvursam kesinlikle vermezler kafam çok karışık bu maceradan inşallah sorun çıkmaz yada olan uçak biletine olucak oyüzden sadece gidiş alırım
    kara yoluyla gitsem zaten gümrüklerle uğraşırım tatil seyahati derken otobüs eziyetine döner iş bilmiyorum ne yapacağımı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)