Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2241 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Schimmel / Küf nasil entfernen edilir?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Moderator mxm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,736
    2,398 mesaja 6,439 teşekkür aldı
    Arkadasimiz sebebini gayet güzel aciklamis. Bu olay sicak ile sogugun carpismasindan meydana gelen nemden kaynaklaniyor. Icerisi ile disarisi arasinda ki soguk farki 13 dereceyi gectigi andan itibaren, fark yükseldikce fazlalasan bir durum. Yani daha cok isitmak daha cok nem anlamina geliyor eger disarisi cok soguk ise. Dolaplarin arkasina ise yeterince isi ulasmadigindan nem birikmesi olusturuyor, baska bir sebebi yok. Bu durumu önlemek icin o dis duvari distan isole etmek masraflar acisindan mümkün degil saniyorum ama icten de isole edilebilir. Ayrica bu durum kiradan düsme sebebidir. Evsahibi bir gutachter getirse dahi o gutachter kesin kendi adami oldugundan bu olayin neyden kaynaklandigini dürüstce sana söylemez, havalandirmiyorsun türü suclamalarla gelir. O an "ben kendim de bir gutachter getirecegim" dersen sesini keser.

Kisacasi, sürekli schmimmel entferner ile ugrasmak falan cözüm degil, ev sahibi bu sorunu ortadan kaldirmakla yükümlüdür cünkü saglik acisindan cok tehlikeli bir durum olusuyor. Hele ki cocuklar astim vs. olabilirler. Schimmelentferner yerine camasir suyu yani klorix de kullanabilirsin, aynisidir, gidip fazladan para vermeye gerek yok.

2. mxm üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)