Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2252 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiyede kac yasinda emekli olabilirim ?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,300
    4,452 mesaja 9,801 teşekkür aldı
    Alıntı haveri68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iste ben de bu salakligi anlatiyorum bilmeden ben söyledim dogrudur diyenlere ,elbettte anlatacaksin yasayi kimin cikardigini yoksa senin gibi insanlara nasil anlatacaksin , su anki yasanin insanlari salak yerine koyarak sömürdügünü eger bunun baska yolunu biliyorsan anlat ögrenelim .burda bir allahin kulu dogruyu yazsa hemen savunmaya geciyorsun sen yapinca politik olmuyor haveri yazinca politik oluyor degil mi ,senin sorunun nedir
    kime hizmet ediyorsun merak ediyorum ,sadece eline bir pozisyon gecirdidin diye burda ahkam kesip bilmediklerinide burda insanlara ben biliyorum diyerek caka atarak komleksini yeneceksin arinacaksin daha esit sartlarda
    insanlarla tartisacaksin .
    hocam hiç polemiğe girmek istemiyorum ...

yasalar günün şartlarına göre değişebilir ... Almanya da 65 den kademeli olarak 67 ye çıkarıldı

ha kimine uyar kimine uymaz herkeside memnun etmek için herkes için özel yasa çıkarılmaz ki

şunuda belirteyim benim bu boardda hic bir görevim yok sen neysen bende oyum teklif edildi ama ben ret ettim
    Konu hOrOz tarafından (12 Nisan 2018 Saat 12:38 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)