Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2238 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Reha antrag hakkında

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye dadaloglu38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya NRW
    Ettiği Teşekkür
    291
    56 mesaja 103 teşekkür aldı
    Reha krankenkassenin kendi rehabilitasyonu knapschaft aslında ben istemiyorum bu reha yı yapmayı iş yerine arayıp widereinliederung başlayım diyorum o zaman da mecbur gitmek zorundamıyım cevaplarınız için teşekkür ederim Allah razı olsun

Alıntı webci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardesim rehaya gitmeni tavsiye ederim,,
    senin durumuna göre reha ya gidip oradan pozitif bir rapor alman daha uygun,,
    onlar calisip calisamayacagina dair sana emeklilik kasasi icin rapor verirler,,
    yok negativ cikti gidip calisirsin..
    orada tum aktivitelere katilmani tavsiye ederim,,
    zaten calisabilirlik raporu alirsan sana göre bir is devamli hazirdir,,emekli olamassin,,
    yol masraflarinda dahil ayligin belirli bir miktar kisitli da olsa onlar ödüyor,,bu esnada hasta kasasi para ödemez..
    bunlar netto ödenir kesinti olmaz ,o sebeple finanzamt a gerektiginde sayet einkommensteuererklärung yapiyorsan bildirilmeli,,
    Sayet emekli olursan antrag verdigin gunden geriye donuk olursun ve aldigin hastalik veya issizlik paralarini geri odersin,yetmedi cepten odersin..
    O sebeple 18 ayi doldurmadan isini hallet..daha sonra issizlik devreye girer,seni rahatsiz ederler..
    15 aydır krankım da geçen yıl 26.9.2017 bir gün çalışmıştım bunlar 27.09.2017 beri hesaplıyorlar çünkü geçen yıl çeşitli hastalıklardan üç kere de ameliyat oldum ben son beldeki rahatsızlıkdan krankdayım bu durumlardan dolayı daha 12 ay var 18 ayın dolmasına yanlış mı biliyorum yoksa
    Konu Memoli1976x tarafından (18 Nisan 2018 Saat 21:00 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 4 misafir)