Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2217 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 74 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Haber: Gurbetçilere sosyal yardım incelemesi

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye esmerkral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    396
    142 mesaja 341 teşekkür aldı
    arkadasimiz her gurbetciyi ilgilendirecek bilgi amacli konu acmis konuyu nerelere cekmisler nasil karistirmislar insan olarak üzüntü icindeyim malesef herkes anlamak istedigi gibi anladigindan bilgi amaclida olmus olsa türk milleti olarak bir yerlere gelemeyecegimizi anlamis oldum. insan ne kadar forum kurallarina uymaya calissada konu ne olursa olsun biraz forum kurallari disina azda olsa istemiyerek cikilabiliyor bunuda fazla abartmama taraftarayim. insanlar ister toplumda ister kahve köselerinde ister formumuzda kavga, küfür olmadan medeni insan gibi tartisabilir ayni fikirdede olmaya mecbur degilm, degiliz tartismaz, fikirleri sunmak bunun icindir.

ben burada yine konuya dönmek istiyorum müsadelerinizle evet 2008 yilinda anlasmaya atilan imza malesef imzayi atanlar bir tv programinda dinledigim kadari gurbetcileri düsünmeden önlerine her geleni imzalamislar buda melesef bir cok gurbetciyi yakacak gibi hatta duyuma göre yasamis olduklari ulkeyi terk etmeye basladilar. eger zamaninda hükümet birazcik gurbetcilerini düsünmus olsaydi azda olsa bir önlemini alabilirdi örnegin belirli miktardan sonra diyebilirdi kimse yanlis anlamasin malesef gurbetcilerinde huzuru bozuldu millet telas icinde ne yapacaklarini bilmiyorlar. Allah herkesin yardimcisi olsun.

2. esmerkral üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)