Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2190 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 24 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Jugendamt benden aylik kacancimi ve vergi iadesi kazancimi soruyor

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    5
    1 mesaja 2 teşekkür aldı
    bence yardimi kaldirsinlar bakin ozaman nafaka istiyormu devlet istemez cünki nafaka ile kendi üstündeki yardim parasini hafifletiyor devlet jobcenter banada ayni seyi yapti neymis lotto felan kazanirsam hemen haber vericekmisim ulan 1 mektup avukattan bide telefonla avukata arattirdim bir daha ne ses cikti ne bisey terbiyesizler akilarinca cakallik yapacaklar verecekleri yardim parasini nasil calisandan keserler diye ugrasip milleti birbirine düsürüyorlar ben burda sürünürken eski esim tr de daire aldi kiradayim diye bide yalan söylüyor ben herseyi ispatlamam gerekirken karsi taraftan herhangi bir kagit istenmiyor ben tr ye tatile gidemezken eski hanim 5 yildizli otellerde antalyada ben kredi bile alamayip eski arabalara binerken tamir parasini bile ödeyemezken eski hanim son model arabaya biniyor bide tr de ben ay sonu geldiginde eksiye düserken eski hanim isim yok deyip cumartesi mesaiye kalip cocugu elin karisina emanet ediyor hadi lan yalaninizi seveyim ondan sonra hersey senin cocugun icin deyip hep cocugu öne sürmeler

2. 2 kişi wwgokhanww üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,671
    1,627 mesaja 3,336 teşekkür aldı
    Iste bu yukarda yazilanlar neyin icinde,ne gibi sahtekarliklara kaldigimizin ispatidir..devir degisti,ati alan uskudari gecti,at binenin kilic kusananin oldu..artik almanyada aldiginiz hic bir kurus bedava degil,herseyin bir bedeli var..
    Guzel baslayan iliskiler,flört sahtekarliklariyla saklanan gizli marifetler sonradan karamanin koyunu sonra cikar oyunu oluyor.
    Bangir bangir bagirip izah ettim,ya bazilari cok genis yada anlamak istemiyor,hala kral ciplak..son mesajimin ne kadar dogru oldugu ortaya cikti..kimse baska birseye bürünüp hicbirseyi örtbas etmesin,milletin bagri yanik ,aile tabanimiz cökmek üzte..

5. 2 kişi webci üyemize teşekkür etti:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    51
    10 mesaja 17 teşekkür aldı
    Alıntı wwgokhanww Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence yardimi kaldirsinlar bakin ozaman nafaka istiyormu devlet istemez cünki nafaka ile kendi üstündeki yardim parasini hafifletiyor devlet jobcenter banada ayni seyi yapti neymis lotto felan kazanirsam hemen haber vericekmisim ulan 1 mektup avukattan bide telefonla avukata arattirdim bir daha ne ses cikti ne bisey terbiyesizler akilarinca cakallik yapacaklar verecekleri yardim parasini nasil calisandan keserler diye ugrasip milleti birbirine düsürüyorlar ben burda sürünürken eski esim tr de daire aldi kiradayim diye bide yalan söylüyor ben herseyi ispatlamam gerekirken karsi taraftan herhangi bir kagit istenmiyor ben tr ye tatile gidemezken eski hanim 5 yildizli otellerde antalyada ben kredi bile alamayip eski arabalara binerken tamir parasini bile ödeyemezken eski hanim son model arabaya biniyor bide tr de ben ay sonu geldiginde eksiye düserken eski hanim isim yok deyip cumartesi mesaiye kalip cocugu elin karisina emanet ediyor hadi lan yalaninizi seveyim ondan sonra hersey senin cocugun icin deyip hep cocugu öne sürmeler
    Aynen öyle kirk dereden su getirtiyolar, bana yine geldi mektup ,ve suan sagim solum kagitlar la dolu drucker i de actim ,en az 3 saatimi aliyor herseyi tamamlamak ve goturup vericem avukata..bu nezaman bitecek bilmiyorum ama insanda sevk birakmiyolar

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    750
    241 mesaja 654 teşekkür aldı
    Allah yardimciniz olsun ve kimseyi bu duruma düsürmesin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)