Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
alın bir Advenzia Cart o kart mı bi kart mı diye uğraşıp durmayın https://mastercard.gebuhrenfrei.com/...dard&affid=aff

tek dikkat edilecek nokta zamanında geri ödemeleri yapmak

hesapları online ödeyebiliyorsunuz

başlangıçta 700€ civarı kredi limitiı oluyor kullandıkça yükseliyor

benim şunada 5000€ oldu

Kartengebühren

Jahresgebühr (dauerhaft) 0,- Euro
Auslandseinsatzgebühr (weltweit) 0,- Euro
Bargeldabhebungsgebühr weltweit
am Schalter/Bankautomat 0,- Euro
Kartenversand 0,- Euro
Kartensperre 0,- Euro
Notfallersatzkarte 0,- Euro
Ersatzkarte 0,- Euro
Ersatz-PIN (Geheimzahl) 0,- Euro
Duplikat Rechnung 0,- Euro
Adressrecherche 0,- Euro
Rechnungsversand (Porto) 0,- Euro

Sollzins auf Ihre Einkäufe (Begleichung des Gesamtrechnungsbetrages bei Fälligkeit) 0 %
Sollzins auf Ihre Einkäufe bei Nutzung der Teilzahlungsmöglichkeit, 19,94 % p.a. Effektivzins (variabel und bonitätsabhängig) ab Transaktionstag, nominal pro Monat) 1,53 %
Sollzins bei Bargeldabhebungen, 19,94 % p.a. Effektivzins ab Transaktionstag, nominal pro Monat 1,53 %
Überschreitung des Kreditrahmens zum Zeitpunkt der Monatsabrechnung um mehr als 3% mindestens jedoch um 50,- Euro 3,- Euro*
* Dem Kunden ist der Nachweis gestattet, dass der Bank kein oder ein geringerer Schaden entstanden ist
Selam hocam

Ben barblaycart check24 den bestellen yaptim.. video ident ile kimlik dogrulama yaptim..sora bana email olarak antrag geldi bilgilerim yazan sayfayi ausdrucken yaptim imzaladim yolladim normalde bu yeterli diye yaziyodu..
Bugün yine email geldi.. bukez benden pasaporttaki oturumun resmini cekip email olarak yollayin diyor.. ben killandim bu isden yollamadim size bi sorayim dedim.. bu istedikleri seyler normalmi? Bi sorun olurmu ? Yoksa bu kredi kartini almadan direk iptalmi edelim ne dersiniz.. sizler nasil yaptiniz ?