Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2184 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 207 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Döviz Kurları 2018’e Nasıl Başladı? Yıl Sonu için Beklentiler Neler?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye tolga1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kartal yuvasi
    Ettiği Teşekkür
    46
    63 mesaja 134 teşekkür aldı
    Alıntı mxm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Acikcasi, kanal konusunda uzman olmadigimiz icin ne desek yalan olur, o yüzden fikir belirtemiyorum. Politikacilarin söylediklerine degil, uzmanlarin görüslerine önem veren bir insanim. 3. havalimani olsun, köprüler olsun zaten yeni proje degil bunlar, taa 30 sene öncesinden planlari vardi, para olunca yapilabildi. Bu tür yatirimlar ileride mutlaka ki yarari olacak yatirimlar, ülke sürekli degisiyor. Fakat Istanbul gibi artik gelen yükü kaldiramayan sehirlere bence artik yüklenmemek lazim, Almanlar gibi gelisimi tüm ülkeye yaymanin yollari aranmali.

Su an mesela, "Bundan böyle Istanbul´da tek civi bizden izinsiz cakilmayacak" diyecek birine oyumu veririm. Kaldi ki Istanbul büyük bir deprem hatti üzerinde kurulu, bu kadar büyük bir risikoya girmek ülke icin hic de iyi degil.
    ustam bu yazdıklarının altına bende imzamı atarım ama 3. Havalimanı 1. Kapatmak için yapıldı çünkü artık inşaat yapılacak yer kalmadı bilemiyorum kimlerin İstanbul da yeri var yada orda yaşıyor, Konu çok dağıldı ama kusura bakmayın.
    Ben istanbul Kartal liyim orda dairemiz var idi ,zamanında annem almış idi koparatif ile site içinde kentsel dönüşünde mecburen yıkıldı ve (8 tane blok 8 daireli )annem emekli parasına destek için kiraya verdi ,tabiki kiracılar ile sürekli sorun 20 senedir şimdi yüksek bina yapıp bütün imkanları ile sanıyorlar car tek daire veriyorlar olduğu katta annem ayda 600lira kira alıyor idi Oda kiracı verir ise şuan aylık aidatı 550 sadece kapicisi bahcivani güvenliği vs. Şimdi kiracı çıktı emekli maaşı ile geçinen Bir insan kiracı buluncaya kadar tabiki kirada 600degil 1200olucak nasıl karşılasın.
    İlla yıgilma olucak belirli bir bölgeye neden diye sorar insan
    Nedeni kendi görüşüm ulaşım kolay diye.
    Yol yapacağınıza tren ile ulaşım kolaylassin
    Kamyonlar azalsın tek tren ile 200 kamyon malı istediği yere ulaşsın o zaman sanayi Türkiye geneline yayılır farkında iseniz sadece Deniz'e yakın olan yerlerde sanayi var şu güzel ülkemizde ,Sonra Almanlar bizi kıskanıyor demesinler ben bw kalıyorum şimdi şurdan çıksam Hiç bir arabaya ihtiyacım olmadan Almanya'nın her noktasına raylar üzerinde ulaşabilirim

2. tolga1903 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)