Alıntı OrLoW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Burada kimse savaşdan magdur olmuş insanlara yardım eli uzatılmasın gibi birşey demiyor...

Yardım edilirken hiç düşüncesizce yardım edilmez haberleri takip ediyor musunuz bilmiyorumda

Son birkaç sene içinde suriyeliler yurdun dört bir yanına dağılmış durumda ve işlenen suçlar artmış durumda..

Çocuk tecavüzleri kim yapmış ardından suriyeli çıkıyor..Kadınlara sarkıntılık suriyeli, Hırsızlık suriyeli

Sokaklarda dilenen yaşları 3-4 den başlayan çocuklar suriyeli, Bu insanları başı boş bırakıcaktın ülkeye neden yardım adı altında sokuldular ülkeye..

Yardım diyerek Türkiyeye bir izmir daha oturttun durduk yere 4 milyon insan ... Bu insanları kontrol altında tutmaz isen sonu felaketttir...

Bir gün gelicek ikinci bir PKK vakası daha oluşacak ülkede..Yerel halkla hiçbir zaman bağdaşamadıkları için kendi topluluklarını korumak isticekler..

Geçmişde örnekleri var Türkiyede ve herkez bütün olayları unutmuş üstlerine bir çizgi çekmiş gibi yazık...

Yardım edilecek kimse aç ve ölüme terk edilmeyecek ama bunlar yapılırken ülkeyide düşünerek adımlar atılmalı ...
Herseyin tek suclusu suriyeliler kovalim her sey gül gülüstan olsun .Buna kargalarda güler.