Ben sadece memnun kaldigim yerlere gidiyorum ve bahsisimi az da olsa veriyorum. Mesela 17€ tutsa 20€ verip üstü kalsin diyorum. Özelden para cikarip simdiye kadar vermedim, sadece üstünü biraktim. Ama bunu diyebilirim: Ben simdiye kadar veriyordum ve gittigim sürece hep veririm. Restaurant doluydu ve baya bir sira olduguna ragmen bir abi hemen benim yanima gelip kac kisi oldugumuzu sormustu ve yer ayirmisti. Yemekten sonra kalkmak istedigimizde bedavaya birer tane tatli getirdi ( tanesi 4€ ), birer cay getirdi ( 1€ ) ve üstelik hesaptaki Softdrinkleri hesaba saymadi ( Cola vs. ). Bu Restaurant'i acildigindan beri tanirim ve hep giderim, adam gibi adamlar. Hep veririm, tam tamina helal olsun.

Berbere gittigimde zaten 8-9€ tutuyor. Ordada ayni, yani 10€ verip üstü kalsin diyorum. Zaten memnun kaldigim bir berberi degistirmem ve o yüzden yaklasik 2013den beri ayni berberdeyim.

Tanimadigim veya ilk defa ugradigim yerlere simdiye kadar bahsis birakmamistim. Yemegi 1.5 Saat beklememiz bile olmustu. Neymis efendim, arkadasin birtanesi ciger siparis etmis ve cigeri beklemisler. Bekleye bekleye mum olduk resmen.