Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2133 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tasit Ön Beyan Uygulamasini Kullanalim

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,389
    10,754 mesaja 142,214 teşekkür aldı
    @aesira ön beyan yapacaksaniz tabiki suan elinizde olan police ile yaparsiniz ve ön beyandan sonra orda sigortanizi yine yaparsiniz. suan elinizdeki police ile deneyin oluyorsa sorun yok demektir orda sadece sigortanizi yaparsiniz.

karadeniz1 arkadasim 2 ay önce bende Türkiyede E Devlet Cikarmak istedim Antalya da sorun verdi, bana konsolosluga sorun dedi.
    2 Hafta önce yine Türkiye istanbulda tekrar deneyim dedim yine sorun verdi bende bu neden kaynaklana bilir diye sordum bana muhtemel konsolosluk sira nonuzu yanlis kayit ettiginden olabilir dedi.
    ciktim istanbulda nüfus dairesine gittim ve bir cikti aldim, tekrar e devlet cikarmak icin gittim ve baktik gercekten de konsolosluk sira nomuzu yanlis kayit etmis esimle beraber..

sizin de e devletiniz yoksa bu sorunu bu sekilde cözebilirsiniz. muhtemel TC kimlik bilginizde bir yer yanlis kayitli olmasi gerekli bundan dolayi hata veriyordur.

@hemso27 arkadasim herkes ön beyan yapsa 3 bes dk cok büyük rakamlar 100 aracta 5 dk dan hesap edersek 500 dk yani 7 saat gibi bir sürec olur avantajini hep beraber yaparak görebiliriz tabiki.

Saygilar

karam82

2. 2 kişi karam82 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)