Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2126 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Havuzlu günlük kiralik evler

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,280 teşekkür aldı
    Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdiye kadar bir çok kurban kestim .. hiç canlı hayvan tartıldığını görmedim

netto et neyse hep o tartıldı ..

Havuzların klorlu olması normal herhalde adam gelen her yeni kiracı için havuza 20bin - 30bin litre su basmayacak

birde hijyen önemli mikropların kırılması için

Arkadaş biraz geç kalmış şimdi Hollanda veya Belçika kıyılarında kiralık ev bulmak hayal

okul tatilleri geçince belki
    Bizim buralarda hep hayvanlar canlı tartılır. Kendin hayvanı ahıtta tutuyorsun, sonra hayvan kaçamasın diye 1metre eninde demir ile sağı solu kapalı ray var. Oraya herkes sokar ve hayvanın başında hümrükteki gibi bekler ve yürürsün. Mezbaya girmeden tartı gelir önüne ve tartılır ve sonra mezbaya girer.

Sizin kuzeyde nasıl bilmiyorum, ama bizim Bayern ve Baden-Württembergde böyle. Kaç yere gittim hep öyle.

Temizlik olayına gelince. Bu villalar çoğu zaman şirketlere değil sahıslata ayit. Şirketlere ayit villalarda daha sık numune alınıyor. Sahısa ayit villada belki bir kere. Buda o kişin biraz keyfine kalıyor ne kadar klor attığı. Türkiye'de mesela herfün otellerde klor oranı ölçülür ve çoğu zaman oran havuzun kenarına yazılır. O numunelerde bir kaç gün saklanır. Çünkü teşvişe gelindiğinde ispat olarak gösterilir.

Ayrıca şirket yerlerinde su pompası bağlıdır. 24 saat içinde su değişir. Yani bir yerden akar, diyer yandan temiz su gelir.

Şahısa ayit villada adam bunu yaparmı Allah bilir.

Şahıs'dan villadaki su temizliği herzaman itimat işidir.

Alıntı Tanyel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neyse konuyu fazla uzatmaya gerek yok maasallah anlaticak cok seyin var ama benim okumaya vaktim yok....
    Okumaya vaktin yoksa, ozaman taş atmayada vaktin olmaması gerekirdi.
    Konu Memoli1976x tarafından (02 Ağustos 2018 Saat 21:41 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)