Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2096 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Havuzlu günlük kiralik evler

Tecrübeli Üye hope41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    231 mesaja 416 teşekkür aldı

Havuzlu günlük kiralik evler

Arkadaslar Hollanda civarinda havuzu kendine ait olan güzel, temiz, daha önce kalip begendiginiz, tavsiye edebileceginiz günlük kiralanabilecek evler var mi acaba?

Bodensee ya da Fransa‘da Colmar taraflarida olabilir.

2. Sponsor Reklam
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    Havuzu temiz nasıl olsunki. Adam her müsteriye su yenilemiyorki. Basıyor kloru.

Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    Alıntı Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlamadin, ev icin dedim temiz diye. Havuzunda normal rutin bakimi vardir illa ki yapilmasi gereken.

5. hope41 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye Tanyel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Marburg
    Ettiği Teşekkür
    86
    46 mesaja 167 teşekkür aldı
    Bir insanin bir yapici olumlu yorumuda olmazmi be kardesim... Illaki birseyler biliyorsun, bilmesende bos bos yorum yapiyorsun.
    Cok mu gitttin gezdin Hollandayida biliyorsun havuzlar klorlu diye, kaldiki klorluda olmasi lazim. Kimse beklemiyor zaten her musteride yeni su doldursun diye....

7. 3 kişi Tanyel üyemize teşekkür etti:

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Görüşüne saygı duyarım. Sözüm Hollanda için değildi. Geneldi.

Olumlu yazmıyorsun demişsin. Kardeşim, bunlar tecrübe. Ben birşeyin ön planına sırf bakmam. Arka planada dikkat ederim. Biliyorum, çoğu insanlar benim yazdıklarımı duymak istemiyor, çünkü öyle birşeyi duymak istemiyor, bilmekte istemiyor. Ancak bırakalım herkes kendi kendi karar versin. Herşeyi güllistanlık yazmak çok kolay.

Etrafımda arkadaşlar, onlarda çoğu insan gibi düz yaşıyor. Benim araştırmacı kişiliğim var.

Ayrıca daha dün gece olumlu birşey yazdım. Sana öyle gelme nedeninide anlıyorum. Bu bir insanlığın genel dezavantajı. Bir sefer bir insanı nasıl tanıdıysa öyle hep sanar. Başka bir konuda yeni ve objektif bir değerlendirme yapamaz.

Ben sana en pahalı lokantalarda bile ne halt yedirdillerini göstersem varya, McDonalds'a giderim dersin daha iyi.

Boş yorum olayına gelince, şu kadarını söyleyim, karşıdaki insam o yorumu anlayamayacak kapasitesi yoksa, o insana boş gelebilir. Ortaya yazıyorum, üstüne çekme. Yoksa çok kolay bende yazarım herkesin duymak istediğini.

Bak sana şimdiden çok kişini yıllardır dikkat etmediği birşey söyleceğim. Önümüz kurban bayramı. Avrupa dikkat et ahır da koyun seçerken hep koyunlar ıslak. Bir hafta yağmur yagmıyorda koyun nasıl işlak oluyor? Çok basit suluyorlar. Sonunda yün suyu emiyor. Terazide ağır geliyor.

Birde burdaki çoğu kişiler ya fabrikada işci yada teknik bir meslekte çalışıyor. Yani düz işe gidip geliyor. Ne öğreniyorsa ancak haberlerdem yada yakın etrafında. Ben yılda yaklaşık 3000 kişi ile irtibatım var. Her meslekten. Otelcisinden tut hocasına kadar. Yani sektörün içinde olan insanlar. Anlatdıkları burda anlatsam, beni negatif değil, kafadan dersin.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (02 Ağustos 2018 Saat 16:00 ) değiştirilmiştir.

9. 2 kişi Birbey 3.0 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,299
    4,419 mesaja 9,734 teşekkür aldı
    şimdiye kadar bir çok kurban kestim .. hiç canlı hayvan tartıldığını görmedim

netto et neyse hep o tartıldı ..

Havuzların klorlu olması normal herhalde adam gelen her yeni kiracı için havuza 20bin - 30bin litre su basmayacak

birde hijyen önemli mikropların kırılması için

Arkadaş biraz geç kalmış şimdi Hollanda veya Belçika kıyılarında kiralık ev bulmak hayal

okul tatilleri geçince belki
    Konu hOrOz tarafından (02 Ağustos 2018 Saat 16:12 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye Tanyel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Marburg
    Ettiği Teşekkür
    86
    46 mesaja 167 teşekkür aldı
    Görüşüne saygı duyarım. Sözüm Hollanda için değildi. Geneldi.

Olumlu yazmıyorsun demişsin. Kardeşim, bunlar tecrübe. Ben birşeyin ön planına sırf bakmam. Arka planada dikkat ederim. Biliyorum, çoğu insanlar benim yazdıklarımı duymak istemiyor, çünkü öyle birşeyi duymak istemiyor, bilmekte istemiyor. Ancak bırakalım herkes kendi kendi karar versin. Herşeyi güllistanlık yazmak çok kolay.

Etrafımda arkadaşlar, onlarda çoğu insan gibi düz yaşıyor. Benim araştırmacı kişiliğim var.

Ayrıca daha dün gece olumlu birşey yazdım. Sana öyle gelme nedeninide anlıyorum. Bu bir insanlığın genel dezavantajı. Bir sefer bir insanı nasıl tanıdıysa öyle hep sanar. Başka bir konuda yeni ve objektif bir değerlendirme yapamaz.

Ben sana en pahalı lokantalarda bile ne halt yedirdillerini göstersem varya, McDonalds'a giderim dersin daha iyi.

Boş yorum olayına gelince, şu kadarını söyleyim, karşıdaki insam o yorumu anlayamayacak kapasitesi yoksa, o insana boş gelebilir. Ortaya yazıyorum, üstüne çekme. Yoksa çok kolay bende yazarım herkesin duymak istediğini.

Bak sana şimdiden çok kişini yıllardır dikkat etmediği birşey söyleceğim. Önümüz kurban bayramı. Avrupa dikkat et ahır da koyun seçerken hep koyunlar ıslak. Bir hafta yağmur yagmıyorda koyun nasıl işlak oluyor? Çok basit suluyorlar. Sonunda yün suyu emiyor. Terazide ağır geliyor.

Birde burdaki çoğu kişiler ya fabrikada işci yada teknik bir meslekte çalışıyor. Yani düz işe gidip geliyor. Ne öğreniyorsa ancak haberlerdem yada yakın etrafında. Ben yılda yaklaşık 3000 kişi ile irtibatım var. Her meslekten. Otelcisinden tut hocasına kadar. Yani sektörün içinde olan insanlar. Anlatdıkları burda anlatsam, beni negatif değil, kafadan dersin.
    Neyse konuyu fazla uzatmaya gerek yok maasallah anlaticak cok seyin var ama benim okumaya vaktim yok....

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdiye kadar bir çok kurban kestim .. hiç canlı hayvan tartıldığını görmedim

netto et neyse hep o tartıldı ..

Havuzların klorlu olması normal herhalde adam gelen her yeni kiracı için havuza 20bin - 30bin litre su basmayacak

birde hijyen önemli mikropların kırılması için

Arkadaş biraz geç kalmış şimdi Hollanda veya Belçika kıyılarında kiralık ev bulmak hayal

okul tatilleri geçince belki
    Bizim buralarda hep hayvanlar canlı tartılır. Kendin hayvanı ahıtta tutuyorsun, sonra hayvan kaçamasın diye 1metre eninde demir ile sağı solu kapalı ray var. Oraya herkes sokar ve hayvanın başında hümrükteki gibi bekler ve yürürsün. Mezbaya girmeden tartı gelir önüne ve tartılır ve sonra mezbaya girer.

Sizin kuzeyde nasıl bilmiyorum, ama bizim Bayern ve Baden-Württembergde böyle. Kaç yere gittim hep öyle.

Temizlik olayına gelince. Bu villalar çoğu zaman şirketlere değil sahıslata ayit. Şirketlere ayit villalarda daha sık numune alınıyor. Sahısa ayit villada belki bir kere. Buda o kişin biraz keyfine kalıyor ne kadar klor attığı. Türkiye'de mesela herfün otellerde klor oranı ölçülür ve çoğu zaman oran havuzun kenarına yazılır. O numunelerde bir kaç gün saklanır. Çünkü teşvişe gelindiğinde ispat olarak gösterilir.

Ayrıca şirket yerlerinde su pompası bağlıdır. 24 saat içinde su değişir. Yani bir yerden akar, diyer yandan temiz su gelir.

Şahısa ayit villada adam bunu yaparmı Allah bilir.

Şahıs'dan villadaki su temizliği herzaman itimat işidir.

Alıntı Tanyel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neyse konuyu fazla uzatmaya gerek yok maasallah anlaticak cok seyin var ama benim okumaya vaktim yok....
    Okumaya vaktin yoksa, ozaman taş atmayada vaktin olmaması gerekirdi.
    Konu Memoli1976x tarafından (02 Ağustos 2018 Saat 21:41 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    Gec kalma olayi dogrudur horoz kardesim ama planlanan birsey olsa önceden bakilirdi. Yani olur ya denk gelir iki üc gün bos uygun bir ev....sans bazen olabiliyor ama genelde su an heryer doludur tabi ki.

Bu arada ben deniz kenari demedim zaten yanlis anlasilma olmasin horoz kardesim. Sakin güzel bir yer olsun, bizim ufakligida oynatabilecegim kücük bir havuzu varsa, temiz bir evse isimizi görür yani
    Konu hope41 tarafından (02 Ağustos 2018 Saat 19:04 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Temizligi bilemiyorsunki. Resimde internetden hersey temiz duruyor. Sans isi.

Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    Temizligi bilemiyorsunki. Resimde internetden hersey temiz duruyor. Sans isi.

Tabi ki fotodan bilemezsin ama giden kalanlarin oteller icin mesela verdigi, booking.com tarzi yerlerde yazdigi degerlendirnelerden az cok fikir ediniyorsun.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)