Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2101 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Evlenecek kiz bulamiyorum

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,280 teşekkür aldı
    Moralist, daha öncede senden rica ettim böyle ortamı gereçek şekilde yazma lütfen.

Şakir arkadaşımız salak değil. 30 yaşında evlenmek isteyen bir kişi. Merak etmeyin o bizden daha iyi biliyor kendisi için nasıl bir kız uygun olduğunu. O sadece bizden tanışma yolları istedi. Başka birşey değil.

Ben kendi aile yapıma göre şeçerdim. Başka arkadaşlarda kendu aile yapısına göre şeçer. Birinin saçı açık olur, birisi kapalı ister. Bu gayet normal. Önemli olan o kızın karakter sahibi olması. Bağzıları dindar aile yapısından gelen bir tip kız ister ister, bağzılarıda fazla değil.

Şakiri ben gayet iyi anlıyorum. Ben 24,5 yaşında evlendim. 20 yaşından sonra arkadaşlarım kayboldu. Gezecek kimsen yok, evde huzursuzsun. Tanışmays çalışıyorsun, kimse pas vermiyor. Verende elektrik falan alamıyor. Bu işler araba almak gibi birşey. Araba lazım olsun ara ara bulamazın. Araba arama araba ilanlarını gez hoşuna giden bir sürü araba buluyorsun. Ben evlendim, inanın sonra görevim icabı ve tesadüfler icabı o kadar kız ile tanışdım. Sanki inadına oluyor. Bir meslektaşım vardı, benim yaptığım işi yapmamı istiyordu. Kız 150 km uzakta başka yerde. Görev icabı tanışdık. Başta sadece görev icabı mesajlaşıyorduk sonra havadan sudan konuşmaya başladık. Bende yüzük taşımayan birisiyim. Yani evli olduğum bilinmiyordu. Baktım iş ileryecek, kıza ismi ile değil bazıda bacım diye hitap etmeye başladım. Hanımdan falan bahsettim. Ümit vermedim yani. Kız kapalıydı. Bizde tabi yamukluk olmaz. Biz bir kere evlendikmi imzamızın arkasında dururuz.

Şakire tavsiyem, 20 - 25 yaşındaki kızlara bakma. Onlar senin kadar olgun değil. 25 - 32 yaş grubuna bak. Orda belki çok kız kalmadı, ama evlenmek isteyenler daha eyimli olur. 20 - 25 yaşındaki kız daha seçici olur.

Bizim annelerimizde şu mantık var. Erkek yaşca büyük olsada olur. Ben katılmıyorum.

Birde Şakir diskoya git. Şimdileri diyecek diskoda evlenecek kızmı var. Doğru çok yok belki. Ama diskoya giden her kızda edepsiz anlamına gelmez. Enderde olsa içinde sınırlarını bilende var.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (17 Ağustos 2018 Saat 15:35 ) değiştirilmiştir.

2. 3 kişi Birbey 3.0 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)