Alıntı tr-22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kardesim annen gecicide olsa emekli olmus,ve onun parasini rentenkasse öder,ALG2 parasi ile isi birmistir,yalniz aldigi rentengeld az olursa o zaman devlet hartz4 dan destek verir.

Kardesine gelince,daha önce yazdigim gibi bu yengenin bir uydurmasidir,kardesin oradan ayrilmasi icin uydurulmus bir yaylandir,diger arkadaslarinda yazdigi gibi,öylesine hemen cat kapi diye arbeitsamttan adam gelmez,gelmis olsa bile gelen kisiler muhakkak aciklamali bir sekilde hem bilgi verirler hemde kendilerini tanitirlar.

Arbeitsamta gidersende onlara kuskulandirirsin,birak kendileri yazili olarak arasinlar,zaten önce yazili olarak yani mektup göndermeleri lazim,cevap verilmedigi zamanda mahkeme karariyla eve gelip arastirirlar.

Kafana takma beklemede kal.
Selamin Aleyküm kardesim,

senindedin gibi suan beklemedeyim bana görede hadi diyelim dogru en azindan bi kagit yollarlar beni ariyolar diye birsey gelmese zaten yalandir. En iyisi gitmim Arbeitsamta bekliyim ben orda haklisiniz. Hepinizden allah razi olsun. Allah yardimciniz olsun kardesler. Nasil sonlancani yazcam buraya merak eden kardeslerim icin

saygilar