Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3159 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ev kredisi hausdarhlen

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    493
    104 mesaja 150 teşekkür aldı
    Alıntı berkan umut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ev kredisi (haus darhlen)

Merhaba arkadaslar
    Benim ev kredisinin 10 yili doluyor, Tekrar oturup anlasacagiz ama ben borcun üstüne 25000€ Daha almak istiyorum.(yeni mutfak,yeni bakim felan diyerek) ama bana para Baska birsey icin lazim,rechnung felan istiyorlar mi?yada nasil yapmaliyim? Birde anlasmada nelere dikkat etmeliyim (faiz,Tilgung,ara ödeme,etc.. )
    bilgi ve önerinize ihtiyacim var.
    Tesekkürler
    arkada$im ke$ke Nisan Mayis gibi sözle$meyi yenileseydin, benimde bu sene sonunda 10 yillik sözlesmem bitiyor Nisan ayinda 1,55 % den baska bir Bankayla anlastim.
    150.000 Euro kalan borcumu ING-Diba Bankta 170.000 Euro ile uzattim ve fazla olan 20.000 Euroyu bana ödeyecekler, bu para icin herhangi bir fatura ve Belge vermem gerekmiyor, benim kom$ularda ayni bankaya gectiler 30 bin fazla alan var fatura istemiyorlar,
    $u an Faiz + 1,2 % Tilgung + 100 Euro NRW Bank 500 Euro ödüyorum, 2016 da yine ayni miktar 500 Euro ödeyecem 2 % Tilgungla beraber
    Banka degistirmek 1000 Euro civari tutuyor (Noter, Tapu , Mahkeme masraflari )
    Konu aslankral tarafından (23 Eylül 2015 Saat 17:15 ) değiştirilmiştir.

2. aslankral üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)