Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3109 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye'den gelen Erasmus öğrencisi için Gummersbach'da kalacak yer arıyoruz.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    8
    2 mesaja 6 teşekkür aldı

Türkiye'den gelen Erasmus öğrencisi için Gummersbach'da kalacak yer arıyoruz.

Merhaba,

benim yeğenim (Erkek) Türkiye'den 6 aylığına (bir 6 ay daha uzatma ihtimali var) üniversitede okumak için Almanya'ya geldi.
    Şimdilik bizim yanımızda (Stadtallendorf) kalıyor ve haftasonu okulun olduğu Gummersbach'a gidecek, ama maalesef şu ana kadar kendisine kalacak yer bulamadık.
    Gummersbach'da bir tanıdık bakınıyor ve bir yerden cevap bekliyor, ama cevap beklediği kişi Kurban bayramı için Pakistan'a gitmiş ve bu yüzden kendisine ulaşılamıyor.
    Bir arkadaş da Köln'de bakınıyor ve şimdilik ondan da cevap yok.
    Üniversitenin kendi yurdunda yer yokmuş.

Aradığımız özellikler:
    Mobilyalı, tek kişilik de olabilir, başkalarıyla da kalabilir.
    Başkaları ile kalacaksa eğer, önceliğimiz Türk ve Müslüman Erkek öğrencileri.
    Kira 300€ kadar ödeyebiliriz.
    Yer olarak ya Gummersbach ya da geç saatde de olsa, ulaşımın kolay olduğu bir yer.(Örneğin bir yerle görüştük orası olumlu ama son otobüs saat 19'da gidiyor.)

Önümüzde ki pazartesi okul başlayacak ve biz en geç pazar günü Gummersbach'a geleceğiz.

Gummersbach ve çevresinde kalanlar yardımcı olabilir mi?

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye haveri68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    264
    205 mesaja 530 teşekkür aldı
    arkadasim remscheid var burda yurtlar var derneklerde kalabilir türkesciler olsun süleymancilarin yerlerinde kalanlar oldu ben kendim oralara gitmedigim icin tam bilgi veremiyorum

4. haveri68 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye hope41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    231 mesaja 416 teşekkür aldı
    GM da samimi bir arkadasimin ailesi kaliyor. Arkadasin babasi Ditib camisinin de baskani ve cevresi de var o bölgede. Ev konusunda belki ellerinden gelen birsey varsa yardim ederler diye düsünüyorum. Peki GM de Uni var mi ki orda kalacak orayi anlamadim. Yoksa oraya yakin baska yerde mi okul?
    Konu hope41 tarafından (06 Ekim 2015 Saat 10:57 ) değiştirilmiştir.

6. hope41 üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    66
    7 mesaja 11 teşekkür aldı
    Slm bende GM liyim ama Bergneustadta kaliyorum. EN kolayi ben size burda Carsamba gazetesini paylasayim. orda kesinlikle vardir bir angebot.

8. sopeli üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    8
    2 mesaja 6 teşekkür aldı
    İlginiz için teşekkür ederim, ALLAH razı olsun.
    Arama işlemimizi tamamladık, kendisine Gummersbach'ın ilçelerinden birinde ev tutduk.

@hope41 Köln TH'nın bir kısmı Gummersbach'da. Orada İşletme Enformatiği (Wirtschaftsinformatik) okuyacak.

Tecrübeli Üye hope41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    231 mesaja 416 teşekkür aldı
    Alıntı tahafsa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlginiz için teşekkür ederim, ALLAH razı olsun.
    Arama işlemimizi tamamladık, kendisine Gummersbach'ın ilçelerinden birinde ev tutduk.

@hope41 Köln TH'nın bir kısmı Gummersbach'da. Orada İşletme Enformatiği (Wirtschaftsinformatik) okuyacak.

Hadi hayirli olsun diyelim. Dün mesaji attiktan sonra merak edip netten aradim, FH nin bölümleri oldugunu gördüm. Sen simdi TH demissin, demek ki ikisinin de kampüsü varmis GM da...

Baska bir ihtiyaci olursa dedigim gibi haber ver, arkadasin babasina haber ederiz elinden gelen birsey olursa seve seve yapar yani.

11. hope41 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)