Bu sene ev bakmak istiyoruz. Allah razi olsun bir arkadas bizim icin havalimaninda sormus. Adam basi 10000€. 17 yasinda olan herkes 10000€ goturebilir. Simdiye kadar hic soru soran olmadı. Yanina alıyorsun 20000€ para. Birtane ipli cuzdan. Boynuna asmisin. Birde bunlar 50€luk kagit para ise. Cuzdan kabarik oluyor. Tabiki goze carpiyor. Cuzdan kalin. Bize sordular ne kadar para var diye. Bizde soyledik. Sorun cikarmadilar. Olay iki hafta once oldu. 17 yasina giren herkes yanina 10000 € para alır. Zorluk cikarmadilar. Benim cocuk, 17 yasinda. Boyle bir soru gelebilir. Bu cocuk okula gidiyor. 10000€ buna mi ait diye. Risikoya girmeyin. İki kere izin yapip parayi goturun. Aile icinde fazla soru sormazlar galiba. Amma uyaniklik yapip. Yanima alayim dort arkadas. Her birine vereyim 10000€ para. Herkes benim desin. Birde dortu ayni anda girerse. Is supheli olur. TV de baktim. Almanya Hollanda siniri. Arabada polis kontrol ediyor. Bes kisi var. Herkesin yaninda para var. Polisi goren biri otuyor. Para bir kisinin. Polis yaziyor cezayi. Biz senede bir kere gidiyoruz. Onlar hergun orada. Lutfen arkadaslar teyit etsin. Yanlis bilgi vermek istemem. Sizde sorun. Bilgi alin. Orada kendinden emin cevap verirsen iyi olur. Ben sordum. Bu kadar goturme hakkim var. Bilgi olmazsa ve panik cevap verilme ihtimali cok olur.