Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 626 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 164 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dünyadaki küresel Ekonomik sıkıntılar

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye Rammstein - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Ettiği Teşekkür
    68
    93 mesaja 197 teşekkür aldı
    @horoz usta; enerjide birtek ulkenin eline bakmak almanyanin sucu. Hicmi dusunmemisler, ya rusya ile aramiz bozulursa diye.

Merkel iyi idi hostu ama, haddinden fazla guvenmis putine. Ben ihtimal vermiyorum putini koltugundan kaldiracaklarina. Avrupa rus gazi olmadanda ekonomisini dondurmesini er yada gec ogrenecektir.

Putin yarin gazi acsa bile, artik rusyaya kimse guvenmez ve biran once alternatif arayacaklarina eminim.

Dedigim gibi birkac yil icin avrupa sikinti cekecektir. Ama enerjide rusya tekelini astigi zaman avrupa, rusyanin ekonomisi daha kotu gunler gorecek ve kalici olacak bence.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    332
    251 mesaja 366 teşekkür aldı
    Alıntı Rammstein Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @horoz usta; enerjide birtek ulkenin eline bakmak almanyanin sucu. Hicmi dusunmemisler, ya rusya ile aramiz bozulursa diye.

Merkel iyi idi hostu ama, haddinden fazla guvenmis putine. Ben ihtimal vermiyorum putini koltugundan kaldiracaklarina. Avrupa rus gazi olmadanda ekonomisini dondurmesini er yada gec ogrenecektir.

Putin yarin gazi acsa bile, artik rusyaya kimse guvenmez ve biran once alternatif arayacaklarina eminim.

Dedigim gibi birkac yil icin avrupa sikinti cekecektir. Ama enerjide rusya tekelini astigi zaman avrupa, rusyanin ekonomisi daha kotu gunler gorecek ve kalici olacak bence.
    amerika ukraynada savas cikarmasaydi hic bir problem olmayacakdi. amerika bu oyunu onlarca sene önce planladi.
    almanya ile rusyanin iyi gecinmesini istemiyor amerika, cünkü o zaman almanya rusyadan aldigi ucuz enerji ile amerikaya rakip güc olacak.

hem fransa kendisi almanyayi sucluyor ama almanyadan ucuz elektrik niye aliyor acaba? https://www.welt.de/politik/ausland/...rbraucher.html

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)