Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3272 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 167 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gez ile ilgili sorunlari burda paylasalim

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    14
    2 mesaja 4 teşekkür aldı
    Bende 1 senedir ödemiyorum Rechnung geliyor hep Rechnung baska bisey yok bakalim nereye Kadar gidecegiz .

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    neden ödemiyorsunuz peki. maddi durumunuz mu iyi degil

Alıntı fedayi77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende 1 senedir ödemiyorum Rechnung geliyor hep Rechnung baska bisey yok bakalim nereye Kadar gidecegiz .

4. fuk_18 üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Alıntı fuk_18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neden ödemiyorsunuz peki. maddi durumunuz mu iyi degil

Ne Alakasi var maddi durumla bir haksizlik var ortada. Ben üstüne basa basa söylüyorum ben 2011,in 01.07. beri(öde mi yo rum) Galiba 4 yili gecti hatta kac seneden veri acmiyorumda mektuplari sizlerede ispat edebilirim gelen mektuplari. Eger haklari olsaydi herhalde bir seyler olurdu bu zamana kadar. Ben kullanmadigim seyin parasini neden ödeyeyimki!!!!!! tahminim 1000 euroya ulasmistir. Mektuplari görmek isteyen bana Mail yoluyla yazsin burayada yazsaniz olur ama islerden dolayi pek girmeye vaktim olmuyor sonra buraya yazarsiniz cevap gelmez bu seferde derlerki bak demekki yalan söylüyor.

Saygilar Geylani

Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    yok est. ciddi sordum madi durumu iyi olmayanlar sanirim jop centere kayitli olanlar ödemiyor, ve kullanmadigim dediginiz sey evinizde tv radio yokmu bunumu kast ediyorsunuz, ve neden inanmayalim dogrudur tabi yalanci diyemeyiz kimseye

Alıntı Geylani Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne Alakasi var maddi durumla bir haksizlik var ortada. Ben üstüne basa basa söylüyorum ben 2011,in 01.07. beri(öde mi yo rum) Galiba 4 yili gecti hatta kac seneden veri acmiyorumda mektuplari sizlerede ispat edebilirim gelen mektuplari. Eger haklari olsaydi herhalde bir seyler olurdu bu zamana kadar. Ben kullanmadigim seyin parasini neden ödeyeyimki!!!!!! tahminim 1000 euroya ulasmistir. Mektuplari görmek isteyen bana Mail yoluyla yazsin burayada yazsaniz olur ama islerden dolayi pek girmeye vaktim olmuyor sonra buraya yazarsiniz cevap gelmez bu seferde derlerki bak demekki yalan söylüyor.

Saygilar Geylani

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    42
    37 mesaja 53 teşekkür aldı
    konuya bakin birde burda bizim insanlarin yazdiklarina ,insanlar birbirine yardimci olmak icin var bence yoksa birbirini tenkit etmek icinmi biurda arkadaslara yapabileceginiz en iyi sey tenkit etmek yerine ne yapabilecegini söylemeniz bilgilerimiz yok ise bu konudada susmaliyiz bence.
    saygilar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)