Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3272 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 167 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gez ile ilgili sorunlari burda paylasalim

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    5 mesaja 7 teşekkür aldı
    Alıntı Antakya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    degerli aglasazim,

sana Amtsgerichten, hacizden mektub geliyor ve sen hala "unter vorbehalt" ödemek istiyorumdan falandan filandan bahsediyorsun.
    anlasilan sen olayin ciddiyetini hala anlamadin.

sana söyle kisa yazayim. haline sükret eger bu sadece mektuptali meblagda kalirsa.

Allah yardimcin olsun.

Hocam ben durumu arzettim ki ayni mektuptan,, baskarinada gelmismi gelmemismi diye yanii öyle bir yorum yapmissiniz ki beni tuttunuz sanki büyük bir suc islemisim de sucumu kabullenmiyormusum gibi duruma düsürdünüz ,, ben sadece fikir almak istedim burda abartilacak bi durum yok .. bu sizlere örnek olsun ,,, hani GEZ den gelen kagitlari yirtip cöpe atiyorum ödemek zorunda degilim diyen arkadaslarada sessleniyorum ... son durum bu bizlerde sizlere uyduk ödemedik ve simdi care kalmadi ödemek zorunda kaldik..

bugün ögle vakti icra memurunu aradim 407 € yu ödemek istedigimi söyledim sordu nakitmi yoksa taksitlemi diye aylik 20€ da yapabilirsiniz komplede ödeyebilirsiniz dedi bende iki taksit yaptirdim 200€ bugün 207€ öbür aya ve ayin 16 sindaki mahkeme iptal oldu olay bu yani,, Rabbim iyi insanlarin yardimcisi olur Arkadasim merak etme sen ,, ben bir bilene sorayim dedim ama siz olayi yanlis anladiniz galiba ...

"unter vorbehalt" olayida yazmak isteyen yazabilirrmis olurya ilerde kanunlar degisirde iptal edilirse belki geri ödeme hakki dogabilirmis olay bu yani sizin yorumlara okudum bunalima girdim resmen ,,, böyle yardim olmaz biraz daha yapici yorumlar yapin yikici degil ....

2. aglasazim üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Yeni Üye
    Nereden
    Hamburg
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Hic bosuna ugrasmayin derim. Inkassoya vermiyorlar direk kaldiginiz sehrin finanzkassesi devreye giriyor.
    Hatta bana bile pfändung yapmislardi bankaya.
    Kasse Hamburg ve ödedim o parayi catir catir

5. Doktor-ismail üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)