Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3084 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 24 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: niederlassungserlaubnis hakkinda bilgi lazim

Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    arkadaslar 135 euro icin itiraz etmistik bugun red geldi asagidaki ek de olan yaziyi yazip gönderiler

Konu fuk_18 tarafından (14 Nisan 2016 Saat 11:54 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam
    Ettiği Teşekkür
    849
    avukata yaziyi gönderdimve konustum bana 165 euroya davanin acilcagini davanin 107 euroluk bir dava oldugunu söyledi bende kararsiz kaldim davayi kazandigimizda karsi tarafdan alacagimizi söyledi butun masraflari bilmiyorum ne yapmaliyim sizce

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    118
    195 mesaja 467 teşekkür aldı
    Uzak dur. Avukatlar hep böyledir. Önce agzina bal sürerler, sonra hakim suclu olur.

Aslinda burumda avukatlik birsey yok. Bende itiraz ettim, bana verdiler. Zaten yukardaki mektupda haki sartlarda düsük ücret gecerli oldugu yaziyor. Yasanin kaynaginida gösteriyor. Yasa 3 sart ariyor. Sadece 2 sart yerine geldigini söylüyor.

Iyi niyet bir avukat olsa, acar bu yasayi, bu üc sart yerine gelmis mi diye bakar. Bunun icin ne hakime gerek yok. Hakimde sadece yasayi acar yazana bakar. Hakim yasayi genel olarak iptal edemez. Onu ancak Almanya Anayasa mahkemsi yapar. Orayda gidebilmen icin alt üst mahkemeleri gecende, bir ton para dökecen, ne cikacagida belli degil.

Suda bil, Avukatlar artik Almanya'da eskisi kadar para kazanamiyorlar. Artik her yil Almanya'da 10000 avukat mezun oluyor. Yani o kadar rakib varki, artik avukatlar bile, 100 Euro 100 Euro deyip her olmayacak duvayda amin diyorlar.

Avukatin niyetini söyle deneyebilirisin. Deki avukata, davayi kazancagina ve parayida karsi taraftan alacagina eminsen, ac davayi. Kaybedersen ben sana birsey vermem. Bak nasil cark edecek.

5. Gercekler üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    849
    sen ödedigin parayi geri aldin dimi. burda söylenen kisi 3 yil calismisligi yok diye 135 euro oduyor 3 yil calismisligi olsaymis almanyada 28 euro oducekti bizim arkadasin bu 5 yildir burda ondan sizlere danisayim dedim. simdi avukata dedigini soralim bakalim ne digcek. ve bu masraf artar diyon dimi
    Konu fuk_18 tarafından (15 Nisan 2016 Saat 02:24 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)