Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 493 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 1 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 1 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TÜRK TALK Sila yolu Telsiz Programi

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    118
    11 mesaja 62 teşekkür aldı

TÜRK TALK Sila yolu Telsiz Programi

Cümleten selamlar arkadaslar
    Malum izin sezonu yaklasiyor. Sila yolunda sizlerin güvenle kullanabileceginiz Telefona yüklenen Telsiz programi. 7/24 kanaldaki moderatör arkadaslar sizlere yardimci oluyor sizi programdaki haritada adim adim takip edebiliyorlar. Bende bu telsiz programinda Admin olarak Görev yapiyorum buyrun gelin bekleriz.
    program tamamen ücretsiz.
    Program play store ve appel storede bulunuyor. Android icin yüklemede sorun yasayanlar www.turktalk.de adresinden indirebilirler.

app yükledikten kayit ol ve sonra telefon numaranizi yazin kod olarak su an sms sitemindeki ariza nedeniyle sabit kod uygulamis var sms gelmez ise 223344 kodunu vererek sisteme giris yapin daha sonra kullanici ismi vererek resim, microfon ve gps bilgilerine onay verin. ve kanallarda rahatlikla bilgi alip sohbet edebilirsini

herkesi bekleriz. sorun yasayan arkadaslar buradan ve özel mesaj ile bana ulasabilirler.

2. Roket67 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)