Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 467 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 309 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: DEPREM 7,4 kahramanmarasta

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye gentlement - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mannheim
    Ettiği Teşekkür
    24
    172 mesaja 424 teşekkür aldı
    arkadaslar,

bir konuya dikkatinizi cekmek istiyorum !!!

Bakin tüm yardimlar suanda AFAD ve KIZILAY vasitasi ile yapiliyor. Hic bir kimse elini kolunu sallayarak yardim yapamiyor. ÖZELLIKLE YARDIM TOPLAYAN SAHISLAR...

AFAD ve KIZILAY KESINLIKLE KULLANILMIS ESYA KABUL ETMIYOR. Yolladiginiz kullanilmis esyalar hic bir sekilde yerlerine ULASMAZ, mümkün degil...

Yapacaginiz en büyük yardim maddi yardimdir...

AFAD, KIZILAY, HASENE, IHH vs. vs. gibi kurum ve kuruluslara maddi yardim yapin. Bu kurumlar suanda orada seferlerlik halinde zatem ve en fazla ihtiyac duyulan battaniye, su, hijyen esyalari (bebek bezi vs.) tarzi esyalarin dagitimini yapiyorlar.

Almanya dan suanda hicbir esya yardimi yerine ULASAMAZ...

Özellikle her sehirden TIR´cilar esya yardimi topluyor... Yapmayin, yardiminiz o insanlara ulasmaz...

2. 7 kişi gentlement üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,152 teşekkür aldı
    Alıntı gentlement Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar,

bir konuya dikkatinizi cekmek istiyorum !!!

Bakin tüm yardimlar suanda AFAD ve KIZILAY vasitasi ile yapiliyor. Hic bir kimse elini kolunu sallayarak yardim yapamiyor. ÖZELLIKLE YARDIM TOPLAYAN SAHISLAR...

AFAD ve KIZILAY KESINLIKLE KULLANILMIS ESYA KABUL ETMIYOR. Yolladiginiz kullanilmis esyalar hic bir sekilde yerlerine ULASMAZ, mümkün degil...

Yapacaginiz en büyük yardim maddi yardimdir...

AFAD, KIZILAY, HASENE, IHH vs. vs. gibi kurum ve kuruluslara maddi yardim yapin. Bu kurumlar suanda orada seferlerlik halinde zatem ve en fazla ihtiyac duyulan battaniye, su, hijyen esyalari (bebek bezi vs.) tarzi esyalarin dagitimini yapiyorlar.

Almanya dan suanda hicbir esya yardimi yerine ULASAMAZ...

Özellikle her sehirden TIR´cilar esya yardimi topluyor... Yapmayin, yardiminiz o insanlara ulasmaz...
    Aynen bunu bende yazımda belirtmek istedim sen daha net şekilde açıkladın. ALLAH (cc) razı olsun.

Daha bugün iş yerinde bi bayan arkadaş anlattı, birisi dün camiye yazlık kullanılmış eşyalarını bırakmış. Tamam yardım amaçlı yapılmış olabilir ama biraz el insaf.

Orda acil olarak gereken malzemeler belli, Yurtdışından yapılacak en büyük yardım Maddi destek. Hiç bi kuruluşa güvenmiyorsanız Türkiye’deki akrabanıza para gönderin o yardım gerekli olan malzemeleri satın alıp yardım kuruluşlarına devam versin.

5. 3 kişi atsiz77 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)