Dr Klein ile yasadigim tecrübeyi size aktarayim :

termin aldim ve gittim , beni beraten yapan bayan daha önceden bir sparkassede calisan bir bayanmis , ben acikcasi internet sitelerinde söyledikleri faiz oranlarini almak istedigimi söyledim , beraterin cevabi : Oradaki oranlar genelde werbung amaci ile kullaniliyor ancak o oranlarda kredi almak icin cok büyük miktarda gelir sahibi olmaniz ve garanti göstercek mal varligina sahip olmaniz gerekiyor.
sonra biz yinede cok düsük miktarlarda faiz oranlari sunuyoruz cünkü toplu olarak bankalardan kredi aliyoruz ve bircesit mengenrabat aliyoruz dedi , dedim o zaman anonim olarak bir hesap edin bakalim bana kactan verebilirsiniz krediyi dedigimde anonim olmaz bütün daten`lariniz almak zorundayim angebot verebilmek icin dedi , bizde hadi neyse dedik ve adresimizi vs.vs. verdik bize kendi bankamizdan cok cok daha kötü bir angebot verdi sonra bütün datenlarimizi sildirmek icin mektup yazmak zorunda kaldik , tabi sildiremedik sadece bloke edebildik.

isin özü ucuz gibi reklam yapip milletin datenlarini topluyorlar sonra kimbilir onlari nerelere satiyorlar, tavsiyem sadece gelir giderinizi vererek bir angebot almaya calisin vermezlerse birakin kalsin.

DKB bank ev kredisi veriyor orayida incelemenizi tavsiye ederim.