Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2775 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: krank aldim firca yedik,napabilirim?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye tr-22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    170
    533 mesaja 875 teşekkür aldı
    Alıntı erhan__79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam.basligi nasil acsam bilemedim umarim anlasilmistir.cuma günü 1 gün krank aldim büroyu aradim, kadin cikti krank oldugumu söyledim.sonra bana hep krank aldigimi sef e mail atacagini soyledi ve yuzume kapatti hep krank dedigide gecen ay 1 gün,ondan onceki ay ayagimdan ameliyat oldum 2 hafta krankliydim.kadin ofiste calisan biri artik muhasebeyemi bakiyor bilmiyorum,tanimiyorum.kadina uyuz oldum geri arayip sayacaktim ama neyse dedim ama birseyler yapmam lazim.napabilirim kadinin boyle birsey soylemeye hakki varmi?sonucta deponun sefi ve usta basi karisabilir sen kimsin yani?
    iyi güzel bencede haklisin,yalniz bizlerde bir söz vardir ufak sinek mide bulandirir diye.Sende 1 gün krank yapmaktansa bir gün izin istesen daha iyi olmazmiydi?Senin bir gün az diye gördügün isverenler zor durumda kaliyor,tabiki bu arada senin bir günü hangi amacla aldigin bilemiyorum,bunu ancak kendin bilirsin.
    Kim bilebilir belki iki hafta sonra yine aynisini yapabilirsin.

Bundan dolayi önümüzdeki günlerde cok daha fazla dikkat etmelisin,bu tekrarlandiginda sana ihtar bile verebilirler,gereksiz krank yapmamaya bak,zoraki durumlardada 1-2 gün alicak olursan izin almaya bak,benim sana önerimlerim bunlar.

2. tr-22 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)