senin araba bu heralde arkadasim..yukardaki dachtregerleri ayni benim araba gibi sanirsam,,bendede golf 5 kombi var.

benim dachtreger e takilacak demirler böyle.cokta saglam tutuyor,,birde calinmasin diye kilit sistemi var her iki demirdede.

benim dachbox ta bu

cok memnunum..tabut seklinde olanlar hosuma gitmiyor,,,ses ve yakit olayina gelince,,hangi dachbox u takarsan tak,,cok hafif ses yapiyor,,ama öyle rahatsiz edici degil,,,sadece dikkat edecegin,,,o dachbox u daha güvenli olsun ne olur ne olmaz diye en az bir defa spanngurt ile baglarsan dahada saglam oluyor..

sadece dikkat edecegin spanngurt u bagladiktan sonra fazla uzun kalan ucunu bosta sallanmiyacak sekilde gerilmis gurt un altina güzelcene sokman,,gerekirse bir bantla ucu baglaman,,,ben ilk yaptigimda ucunu düzgün saklamamisim,,rüzgardan o ucta biraz acilmis,,,lapir lapir ses yapmaya ve rahatsiz etmeye baslamisti,,,durup tekrar güzel bir sekilde baglamak zorunda kalmistim.

yakit olayina gelince diger arkadaslarinda dedigi gibi cok hafif yakis fazlalasiyor,,ama o da cok kayda deger birsey degil,,ben dachboxsuz kesinlikle gitmem,cok memnunum,,,arabanin ici bayagi rahatliyor,,,marifet olsun diye demiyorum,bayir asagiya salladigim,160-170 hizla gitmisligimde vardir.düzgün bagladiysan birseycik olmuyor,,bilgine.

simdiden hayirli yolculuklar dilerim.