Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2762 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 50 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Soru : arbeitsamt hakkin da bilgi gerekli.?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    4 mesaja 6 teşekkür aldı
    Alıntı webci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar isin icine polis karistiysa bu arkadas malesef bazi seyleri acik acik yazmayip burada sadece akil alma maksadina is yapiyor,kisisel algilamasin ama az bucuk kanunlari biliyoruz, bu arkadasida uzmek istemem ama cevap icin olayi tam aciklamasi lazim..gelen yaziyi dahi avukata verdikleri halde avukat kesin bircevap vermeyip su olabilir bu olabilir diyorsa sacma sapan bir sey,,
    polisin olaya karismasi hukuki bir olayin mevzu bulmasini icerir..sahislar aranip bulunmamis veya adresleri tam tesbit edilememis olabilir,gelen giden mektubatlara cevap verilmemis olabilir..
    almanyanin bugunden sonra ozellikle türk vatandaslarina takindigi durumu göz önünde bulundurarak alavere dalavere islerine girmeyelim,,gelene yaziyorum sadece bu olaya mahsusen degil,,

saygilar
    Sevgili kardesim. Ben sizden birsey saklamiyorum. Hem neden sakliyayim ki. Bizim adimiz da adresimiz de belli cok sukur. Kimseden kacdigimiz yok. Ne dedilerse ne istedilerse verdik. Ayrica alevera dalevera isi de yapmadik neyse o. Zaten suclu oldugumuz da nasil karsi cikabiliriz ki hak yerini bulur. Polis sadece Termin gondermis gelin konusalim diye konuyu orda soylicekler mis .

2. balkesler üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)